Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Úspěšně proběhl již 8. ročník AlgoCupu

Úspěšně proběhl již 8. ročník AlgoCupu

V pátek 14.6.2019 se uskutečnil v Praze na Pražačce již 8. ročník tradičního fotbalového turnaje AlgoCup, který pořádá společnost Algotech. Tradičně se zúčastnila mužstva zákazníků a partnerů Algotechu, nechyběly krásné hostesky, spousta fanoušků a pohodové zázemí na Pražačce.

 

Týmy se nejdříve utkaly ve skupině, dle které vzniklo nasazení do play-off. Znovu se na vítězný trůn, po roční pauze, vrátil tým Toyoda Gosei Czech, který ve finále porazil tým PBW 2:0. Historického prvního poháru se dočkal i pořádající tým Algotechu, který sice v semifinále prohrál s PBW na penalty, ale v boji o 3. místo porazil loňského vítěze, tým společnosti Silon, jasně 4:0. Pochvalu si zaslouží i ostatní týmy, které se do semifinále nedostaly.

 

Na kladný průběh turnaje dohlížela trojice zkušených rozhodčích, pracovité hostesky zásobovaly hráče spoustou tekutin, takže i pořádné vedro se dalo přežít. Po skončení turnaje proběhla tradiční afterparty v prostorách Pražačky. 

 

Celou akci krásně shrnuje poděkování kapitána jednoho z pozvaných týmů: „Děkuji za bezvadnou organizaci. Můžu říct za nás hráče i za naše fanynky, že ze všech fotbalových turnajů, kterých se účastníme, má ten Váš opravdu nejlepší atmosféru a cítíme se tam nejlépe.“

 

Děkujeme všem moc za účast a těšíme se příští rok na další ročník!

Kompletní fotogalerii najdete na našem Facebooku.

20.06.2019
[ zpět ]
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek