Úspěšně proběhl již 8. ročník AlgoCupu

Úspěšně proběhl již 8. ročník AlgoCupu
Články a zajímavosti

V pátek 14.6.2019 se uskutečnil v Praze na Pražačce již 8. ročník tradičního fotbalového turnaje AlgoCup, který pořádá společnost Algotech. Tradičně se zúčastnila mužstva zákazníků a partnerů Algotechu, nechybělo spousta fanoušků a pohodové zázemí na Pražačce.

V pátek 14.6.2019 se uskutečnil v Praze na Pražačce již 8. ročník tradičního fotbalového turnaje AlgoCup, který pořádá společnost Algotech. Tradičně se zúčastnila mužstva zákazníků a partnerů Algotechu, nechyběly krásné hostesky, spousta fanoušků a pohodové zázemí na Pražačce.

 

Týmy se nejdříve utkaly ve skupině, dle které vzniklo nasazení do play-off. Znovu se na vítězný trůn, po roční pauze, vrátil tým Toyoda Gosei Czech, který ve finále porazil tým PBW 2:0. Historického prvního poháru se dočkal i pořádající tým Algotechu, který sice v semifinále prohrál s PBW na penalty, ale v boji o 3. místo porazil loňského vítěze, tým společnosti Silon, jasně 4:0. Pochvalu si zaslouží i ostatní týmy, které se do semifinále nedostaly.

 

Na kladný průběh turnaje dohlížela trojice zkušených rozhodčích, pracovité hostesky zásobovaly hráče spoustou tekutin, takže i pořádné vedro se dalo přežít. Po skončení turnaje proběhla tradiční afterparty v prostorách Pražačky. 

 

Celou akci krásně shrnuje poděkování kapitána jednoho z pozvaných týmů: „Děkuji za bezvadnou organizaci. Můžu říct za nás hráče i za naše fanynky, že ze všech fotbalových turnajů, kterých se účastníme, má ten Váš opravdu nejlepší atmosféru a cítíme se tam nejlépe.“

 

Děkujeme všem moc za účast a těšíme se příští rok na další ročník!

Kompletní fotogalerii najdete na našem Facebooku.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.