Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Neomezená podpora Oracle JD Edwards EnterpriseOne i pro starší verze

Neomezená podpora Oracle JD Edwards EnterpriseOne i pro starší verze

Oracle poskytuje neomezenou podporu (tkz. Application Unlimited) i pro starší verze systému ERP Oracle JD Edwards a tak má zákazník vždy možnost volby používat svoji původní verzi aplikace, nebo kdykoliv upgradovat na nejnovější verzi JD Edwards bez dalších licenčních nákladů. Starší verze Oracle JD Edwards EnterpriseOne instalované před rokem 2010 ale obsahují licenční omezení klientského software a to s omezením platnosti licence do 30. června 2019. V rámci programu Oracle JD Edwards Application Unlimited ale mohou uživatelé tento software používat i dále. Naši zákazníci používající Oracle JD Edwards z Algo Cloudu jsou už na uvedenou změnu připraveni.

Pokud máte váš JD Edwards instalovaný on premise, v přiloženém dokumentu naleznete technický popis, jak uvedený problém vyřešit, nebo se neváhejte na nás obrátit, abychom vám pomohli a váš Oracle JD Edwards tak mohl fungovat dále i po uplynutí doby platnosti původní licence.

27.06.2019
[ zpět ]
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek