Co jsou to Managed services?

Co jsou to Managed services?
Články a zajímavosti

Managed services jsou prakticky určité činnosti ve firmách, které jsou outsourcovány. Hlavně ty, které nesouvisejí přímo s předmětem podnikání dané firmy, ale jsou pro ni nepostradatelné. Do těchto činností určitě patří i ICT služby.

Managed services jsou prakticky určité činnosti ve firmách, které jsou outsourcovány. Hlavně ty, které nesouvisejí přímo s předmětem podnikání dané firmy, ale jsou pro ni nepostradatelné. Do těchto činností určitě patří i ICT služby. Můžeme například převzít vaše technologie pro interní komunikaci, call centra, celý ERP nebo CRM systém a provozovat ho pro vás tak, abyste měli všechny systémy co nejlépe optimalizované a aby vaše náklady na jejich provoz byly minimální.

Jak toho dosáhnout? Převezmeme nebo vybudujeme systém, který podporuje vaše podnikání. Budeme odpovědni za jeho provoz, dostupnost a podle požadavků i za jeho rozvoj, a budeme vám účtovat pouze podle vašeho využití – např. za port, za uživatele, a tak podobně.

Nic složitějšího za pojmem Managed services nehledejte. Je to prostě jen jedna z dalších forem konzumace ICT. A stejně jako cloud přinášejí Managed services flexibilitu a úspory jak vnější, tak vnitřní.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.