Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Co jsou to Managed services?

08. 07. 2019
Managed services jsou prakticky určité činnosti ve firmách, které jsou outsourcovány. Hlavně ty, které nesouvisejí přímo s předmětem podnikání dané firmy, ale jsou pro ni nepostradatelné. Do těchto činností určitě patří i ICT služby.
Co jsou to Managed services?

Managed services jsou prakticky určité činnosti ve firmách, které jsou outsourcovány. Hlavně ty, které nesouvisejí přímo s předmětem podnikání dané firmy, ale jsou pro ni nepostradatelné. Do těchto činností určitě patří i ICT služby. Můžeme například převzít vaše technologie pro interní komunikaci, call centra, celý ERP nebo CRM systém a provozovat ho pro vás tak, abyste měli všechny systémy co nejlépe optimalizované a aby vaše náklady na jejich provoz byly minimální.

Jak toho dosáhnout? Převezmeme nebo vybudujeme systém, který podporuje vaše podnikání. Budeme odpovědni za jeho provoz, dostupnost a podle požadavků i za jeho rozvoj, a budeme vám účtovat pouze podle vašeho využití – např. za port, za uživatele, a tak podobně.

Nic složitějšího za pojmem Managed services nehledejte. Je to prostě jen jedna z dalších forem konzumace ICT. A stejně jako cloud přinášejí Managed services flexibilitu a úspory jak vnější, tak vnitřní.

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies