Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Společně na jedné lodi aneb AlgoDay již počtvrté...

16. 09. 2019
Je to za námi a zase to bylo super! Setkání všech, kteří mají něco společného s Algotechem, tj. kolegů, rodinných příslušníků, kamarádů i zástupců zvířecího světa... Stejně jako v předešlých letech jsme oslavili začátek podzimu, pobavili se a všichni společně strávili příjemnou druhou zářijovou neděli na Císařské louce v Praze.
Společně na jedné lodi aneb AlgoDay již počtvrté...

Je to za námi a zase to bylo super! Setkání všech, kteří mají něco společného s Algotechem, tj. kolegů, rodinných příslušníků, kamarádů i zástupců zvířecího světa...

Stejně jako v předešlých letech jsme oslavili začátek podzimu, pobavili se a všichni společně strávili příjemnou druhou zářijovou neděli na Císařské louce v Praze.

Doprovodný program byl tentokrát zaměřen na námořní svět, vždyť Císařská louka k tomuto přímo vybízí. Navíc s heslem „Společně na jedné lodi“ by nikdo jiné téma ani neočekával.

A tak jsme si všichni mohli vyzkoušet chůzi po vodě (aquazorbing), házení záchranným kruhem, motání lana nebo třeba vázání námořnických uzlů.

Všichni si našli to své, počasí vyšlo perfektně a odcházeli jsme spokojeni a v plném počtu, bez utonulých. :) Díky a zase za rok na AlgoDay!

Autor: Josef Pavlis

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies