Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

O automatizaci procesů v ERP Oracle JD Edwards

02. 10. 2019
Dobré jídlo, chutná káva, příjemná atmosféra a spousta užitečných informací… Takové bylo další setkání v rámci série odborných snídaní. Tentokrát jsme se zaměřili na produkty Oracle JD Edwards EnterpriseOne.
O automatizaci procesů v ERP Oracle JD Edwards

Dobré jídlo, chutná káva, příjemná atmosféra a spousta užitečných informací… Takové bylo další setkání v rámci série odborných snídaní. Tentokrát jsme se zaměřili na produkty Oracle JD Edwards EnterpriseOne.

Pravidelná AlgoSnídaně proběhla 26. 9. Hlavním tématem byla Automatizace procesů v ERP Oracle JD Edwards.

Naši konzultanti představili novinky v poslední verzi ERP systému Oracle JD Edwards. Zaměřili jsme se především na funkci nástroje Orchestrator. Předvedli jsme účastníkům možnosti jeho využití v praxi a ukázali jsme, jak jednoduše napojit ERP systém na aplikace umožňující připojení přes webové služby.

Účastníky snídaně jsme dále seznámili s řešením pro digitalizaci faktur a jejich automatického zpracování v ERP systému.

Snídaně se jako vždy konala v neformální a přátelské atmosféře, kterou ocenili, jak návštěvníci semináře, tak samotní mluvčí. Na závěr snídaně proběhla otevřená diskuze, během níž si uživatelé systému Oracle JD Edwards navzájem vyměnili své zkušenosti a poznatky.

 

Těšíme se na další setkání

David Kazda

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies