Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Algotech a Oracle na společné Roadshow

16. 10. 2019
V úterý 15. října nastoupili představitelé Algotechu a Oracle na společnou Roadshow. Akce s názvem Oracle JD Edwards EnterpriseOne Roadshow se konala v sídle Oracle Česká republika v pražských Jinonicích.
Algotech a Oracle na společné Roadshow

V úterý 15. října nastoupili představitelé Algotechu a Oracle na společnou Roadshow. Akce s názvem Oracle JD Edwards EnterpriseOne Roadshow se konala v sídle Oracle Česká republika v pražských Jinonicích.

Za poslední rok přibylo v Oracle JDE EnterpriseOne velké množství vylepšení a nových funkcí, a tak ani v rámci jednoho dne nebylo možné probrat všechno. Zaměřili jsme se tedy na to nejvýznamnější. Zástupci společnosti Oracle a Algotech informovali návštěvníky konference o plánovaných vylepšeních. Zaměřili jsme se také na rozvoj systému v souladu s probíhající digitální transformací a poukázali na požadavky, které souvisí se zaváděním konceptu Průmysl 4.0.

Jednotlivé prezentace spojovala hlavní myšlenka, a to plánovaný rozvoj ERP systému JDE EnterpriseOne. Systém má již nyní zajištěnou garanci další podpory aktuální verze až do roku 2030. A tak s jistotou můžeme říci, že Oracle JD Edwards má svou budoucnost jasnou a pevnou.

Zajímá vás, jak to na akci vypadalo? Více fotek naleznete na našem Facebooku.

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies