Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Pivo, jídlo, Algotech a vánoční večírek

13. 12. 2019
V pátek 6. 12. jsme na chvíli odhodili všechny pracovní povinnosti a společně jsme se naladili na vánoční atmosféru. Letošní vánoční večírek v podobě neformálního posezení, dobrého jídla, pití a skvělé společnosti našich kolegů se konal v restauraci Pivo Karlín.
Pivo, jídlo, Algotech a vánoční večírek

V pátek 6. 12. jsme na chvíli odhodili všechny pracovní povinnosti a společně jsme se naladili na vánoční atmosféru. Letošní vánoční večírek v podobě neformálního posezení, dobrého jídla, pití a skvělé společnosti našich kolegů se konal v restauraci Pivo Karlín.

Po té, co náš CEO František všechny přivítal a rozdal dárky (přeci jen budou Vánoce), se mohla naplno rozproudit zábava a hodování.

Děkujeme všem našim zaměstnancům za účast. Těší nás, že pracovníci Algotechu umějí společně vzít za práci a dosahovat skvělých výsledků, ale stejně tak se umí (a chtějí) společně zasmát a bavit. Přejeme všem krásné Vánoce a těšíme se na společné pracovní nasazení v příštím roce.

Chcete vidět více fotek? Navštivte náš Facebook.

 

Tým Algotech

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies