Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Změny v tiskopisech k DPH

02. 01. 2020
Od 1. 1. 2020 začaly na Slovensku platit změny v tiskopisech k daňovému přiznání DPH a souhrnnému výkazu DPH. Jak na to reagujeme v Algotechu?
Změny v tiskopisech k DPH

Od 1. 1. 2020 začaly na Slovensku platit změny v tiskopisech k daňovému přiznání DPH a souhrnnému výkazu DPH. Jak na to reagujeme v Algotechu?

V návaznosti na novelu zákona o DPH vydalo Ministerstvo financí Slovenské republiky opatření, kterými se stanoví nové vzory přiznání k dani z přidané hodnoty a souhrnného hlášení daně z přidané hodnoty.
Vzor přiznání k DPH a souhrnného hlášení platného na Slovensku do konce roku 2019 se použije při podání přiznání k DPH a souhrnného hlášení za období končící nejpozději 31.12.2019.

Poprvé se na Slovensku nový vzor přiznání k DPH a souhrnného hlášení použije za období leden 2020. Čtvrtletní plátce DPH podá přiznání k DPH na novém vzoru poprvé za období 1. čtvrtletí 2020. Osoby, které podávají souhrnný výkaz čtvrtletně, podají poprvé souhrnný výkaz na novém formuláři za období 1. čtvrtletí 2020.

Algotech v návaznosti na tyto změny připravil potřebné úpravy Slovenských lokalizací systému Oracle JD Edwards EnterpriseOne. Naši zákazníci tak mohou v klidu a bez potíží dále fungovat.

 

Plánujete do firmy pořídit nový podnikový informační systém? Neváhejte nás kontaktovat

 

Autor: David Kazda

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies