Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Nikdy nevíte, koho na procházce potkáte

06. 01. 2020
Na Nový rok jsem na procházce s dcerou potkal rodinnou známou, paní Sašu, která se byla s pejskem venku projít. Popřáli jsme si krásný nový rok a já jsem nějak automaticky vytáhl mobil a udělal fotečku. Když jsem večer fotky prohlížel, tak mi došlo, jaké to bylo úžasné setkání.
Nikdy nevíte, koho na procházce potkáte

Na Nový rok jsem na procházce s dcerou potkal rodinnou známou, paní Sašu, která se byla s pejskem venku projít. Popřáli jsme si krásný nový rok a já jsem nějak automaticky vytáhl mobil a udělal fotečku. Když jsem večer fotky prohlížel, tak mi došlo, jaké to bylo úžasné setkání.

Paní Saše je 98 let a je stále čiperná a hlavně veselá, plná moudrosti a životních zkušeností. Její podaná ruka směrem k malé holčičce krásně vystihuje, jak umí zkušenější předávat moudro a životní zkušenosti. Je to jenom symbol, ale pro mě nesmírně silný.

Není samozřejmé, že zkušenější dokáží a chtějí předat, co umí, a už vůbec není samozřejmé, že ti méně otrkaní rady přijímají. Moje přání do nového roku je, abychom se o to společně z obou stran snažili. Věřím, že spousta věcí půjde jednodušeji a nebude to taková dřina.

Mimochodem, paní Saša je první ženou krále Miroslava z Pyšné princezny. :) 

 

František Zeman

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies