Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Poctivý start nového roku aneb Kick-off 2020

03. 02. 2020
Nový rok je potřeba správně a poctivě odstartovat. V Algotechu pořádáme pravidelnou výjezdní akci, na které se zaměstnanci seznámí s výsledky minulého roku a cíli pro rok začínající, ale zároveň se všichni společně pobavíme, trochu zasportujeme a naladíme se i v novém roce na tu správnou AlgoVlnu.
Poctivý start nového roku aneb Kick-off 2020

Nový rok je potřeba správně a poctivě odstartovat. V Algotechu pořádáme pravidelnou výjezdní akci, na které se zaměstnanci seznámí s výsledky minulého roku a cíli pro rok začínající, ale zároveň se všichni společně pobavíme, trochu zasportujeme a naladíme se i v novém roce na tu správnou AlgoVlnu.

Letošní kick-off proběhl 24. – 25. ledna v resortu Equitana u Březnice a tak trochu připomínal školu v přírodě a splňoval všechny aspekty ideálního dne. Nejprve jsme usedli do lavic a trochu pracovali, po obědě jsme si sice nedali dvacet, ale místo toho jsme vyrazili do přírody trochu protáhnout těla po vánočních svátcích a pro ty, co vydrželi, jsme připravili odměnu v podobě dobrého jídla a pití (aby se ten sport pěkně vykompenzoval).

Více fotek si můžete prohlédnout na našem Facebooku

 

Děkujeme všem zaměstnancům za účast a těšíme se na společné kroky v roce 2020.

Tým Algotech

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies