Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Algotech znovu mezi nejlepšími partnery pro Oracle JD Edwards v Evropě

20. 02. 2020
V rámci konference Oracle Open World v Londýně, která je největší Oracle akcí pro partnery a zákazníky v Evropě, proběhlo 12. 2. 2020 oznámení, že Algotech je mezi nejlepšími partnery implementujícími aplikace Oracle.
Algotech znovu mezi nejlepšími partnery pro Oracle JD Edwards v Evropě

V rámci konference Oracle Open World v Londýně, která je největší Oracle akcí pro partnery a zákazníky v Evropě, proběhlo 12. 2. 2020 oznámení, že Algotech je mezi nejlepšími partnery implementujícími aplikace Oracle.

Algotech získal toto ocenění na základě obchodních výsledků v uplynulém roce, a to především za prodej řešení Oracle JD Edwards EnterpriseOne.

Jsme dlouhodobým partnerem společnosti ORACLE v oblasti prodeje a implementace informačních systémů Oracle JD Edwards, Oracle E-Business Suite a Oracle NetSuite a získané ocenění jen potvrzuje úspěšnost vzájemné spolupráce, která v konečném důsledku přináší zákazníkům ta nejlepší řešení odrážející kvalitu produktů ORACLE a jedinečné know-how zaměstnanců společnosti Algotech.

 

Autor: David Kazda

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies