Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Proč Algotech jede dál?

20. 03. 2020
Za poslední týden nedokážu vyjít z údivu. Je to opravdu nevšední doba, pro nás všechny neznámá. Kromě různých omezení a restrikcí přinese ale i spoustu věcí, co se nově naučíme a které nás posunou.
Proč Algotech jede dál?

Za poslední týden nedokážu vyjít z údivu. Je to opravdu nevšední doba, pro nás všechny neznámá. Kromě různých omezení a restrikcí přinese ale i spoustu věcí, co se nově naučíme a které nás posunou.

Proč Algotech jede dál bez jakéhokoli výpadku? Za prvé – podstata našeho businessu to umožňuje a jsme za to vděční. Bohužel spousta oborů se dostala do problémů skokově, což bude pro mnohé velmi nepříjemné. Budeme však doufat, že vše zdárně odezní a lidé i firmy se opět co nevidět vrhnou do podnikání. 

Za druhé jsme jako firma před pár lety prošli školením od armádních odborníků na krizové situace, a jak se nám to teď hodí.
 
Ale to hlavní je, že používáme naše čtyři hodnoty: Lidi, Pomoc, Kreativitu, a Řemeslo.

 

Lidé

Všichni v naší komunitě musí být v bezpečí. Jedeme celý provoz z obýváků a kuchyní a pohyb venku omezujeme na minimum. Vzhledem k tomu, že fungují komunikační nástroje, tak se zdá, že interakce je i větší. 

 

Pomoc

Jde nám o to, aby naši zákazníci fungovali a všechno jelo, jak má. Servis i projekty. Časem se vše vrátí do normálu a je dobré na to být připraveni. Nejhorší je smrt z vyděšení. Není to jen o přímé pomoci našim zákazníkům, ale také lidem okolo - například nastavit videohovory sousedce, připojit tiskárnu paní z vedlejšího domu, atp. To je to, co děláme. Pomáháme v tom, co umíme.

 

Kreativita

Jak vidíte na obrázku výše, tak kreativní jsme nejen po profesní stránce. I starší firemní tričko vyřeší nedostatky v zásobování. A skutečně jsme jako IT firma roušky na skladě neměli i přes zmiňované armádní školení. Možná dobrý bod do našeho krizového plánu.

 

Řemeslo

Moji kolegové odvádí neskutečnou práci. Celý přechod na práci z domu byl naprosto bez chyb. Je to fičák a já se nad nimi dmu pýchou. 

 

Děkuji, víc slov není třeba.

Franta Zeman

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies