Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Proč v Algotechu řešíme CRM procesy našich zákazníků

12. 05. 2020
Základní pravidlo práce se zákazníky platí již od počátků obchodování – ne CRM software, ale konkrétní lidé vytvářejí a udržují vztahy se zákazníky. I dobře navržené CRM řešení je pouze nástrojem, který jim k tomu pomáhá a umožňuje řídit obchodní procesy. Na druhou stranu má ale jen málo projektů tak zásadní vliv na chod společnosti, jako je zavedení CRM systému do firmy.
Proč v Algotechu řešíme CRM procesy našich zákazníků

Základní pravidlo práce se zákazníky platí již od počátků obchodování – ne CRM software, ale konkrétní lidé vytvářejí a udržují vztahy se zákazníky. I dobře navržené CRM řešení je pouze nástrojem, který jim k tomu pomáhá a umožňuje řídit obchodní procesy.  Na druhou stranu má ale jen málo projektů tak zásadní vliv na chod společnosti, jako je zavedení CRM systému do firmy.

 

CRM systém v kalifornských horách

John Roberts, jeden ze zakladatelů SugarCRM, si důležitost CRM pro chod firmy uvědomil při projížďce na kole po kalifornských horách.  Tam také v roce 2004 vznikl jeho nápad vytvořit vlastní CRM řešení, které bude cenově dostupné a snadno použitelné pro řízení vztahů se zákazníky. Protože nápad dostal na svém kole Sugar, tak i pro svoje CRM řešení zvolil název SugarCRM.

Ukázalo se, že nápad vytvořit SugarCRM byl správný, a dnes už tisíce úspěšných společností používají toto CRM pro každodenní správu prodeje, marketingu a servisní podpory. SugarCRM pomáhá firmám komunikovat s novými zákazníky, řídit prodeje u stávajících zákazníků, vytvářet nabídky a hlavně udržovat si spokojené zákazníky. Bez kvalitního CRM by pro jeho uživatele byly obchodní aktivity nemyslitelné.

 

Seriál o CRM

Nikdo nechce být ovládaný programy, ale každý rád využije maximum z toho, co mu dnes různá softwarová řešení poskytují. Tím si také značně ulehčuje práci. Proto jsme pro Vás připravili seriál o jednotlivých možnostech využití SugarCRM, se kterými Vás budeme v následujících týdnech seznamovat.

Pokud potřebujete poradit už teď, jak řídit aktivity obchodníků ve Vaší společnosti a získávat efektivně nové zakázky, neváhejte nás kontaktovat. S naším řešením postaveném na ověřeném produktu SugarCRM Vám dokážeme pomoci ihned. Více informací naleznete na našem webu o CRM.

 

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies