Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Rekordní dražba online z cloudu

Rekordní dražba online z cloudu

Dražba obrazu Divertimento II od Františka Kupky byla v kulturních kruzích událostí a skončila novým rekordem – dílo se vydražilo za více než 90 milionů korun.

Pořádající Galerie Kodl, renomovaná aukční, výstavní a prodejní síň, reagovala na aktuální hygienickou situaci a zorganizovala dlouho očekávanou aukci převážně telefonicky a online prostřednictvím svého aukčního portálu Arts Bay. Společnost TuxIT s.r.o., která je tvůrce a technickým správce tohoto portálu, využívá služeb AlgoCloudu, a tak jsme se i my na chodu rekordní aukce podíleli.

Zájem o Divertimento II byl enormní a cloud a docker řešení, které je použito pro aukční portál, pomohly náhlý nápor pozornosti ustát. V průběhu aukce byl přidáván výkon o stovky procent a počet spuštěných kontejnerů se zdesetinásobil. Všechno proběhlo úplně hladce.

„Oceňujeme maximální flexibilitu AlgoCloudu a technickou pomoc kolegů z Algotechu.  Reakce při řešení některý výzev během přípravy i provozu řešení byly bleskové a profesionální“ Jiří Beck CEO, TuxIT, s.r.o.

 

09.12.2020
[ zpět ]
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek