Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

AlgoCup 2021 zná své vítěze!

01. 11. 2021
V pátek 15. 10. 2021 proběhl již 9. ročník tradičního fotbalového turnaje AlgoCup. Ačkoliv se vlivem restriktivních opatření musel přesunout z června na říjen, byl počet účastníků vysoký, počasí krásné a nálada výborná.
AlgoCup 2021 zná své vítěze!

Hned po ranním rozlosování, na které dohlíželi spravedliví rozhodčí, začaly zápasy ve skupinách, ze kterých se následně postupovalo do play-off. Hráči podávali skvělé výkony a diváci se mohli těšit z krásných gólů i překvapivých výsledků. 

 

Vítězové základních skupin do finále nepostoupili

Základní skupiny vyhrál pravidelný účastník – tým PBW a nováček turnaje – tým UVT Internet. Bohužel je v play-off z bojů o pohár vyřadily týmy z posledních míst v tabulkách. 

  

S budoucím vítězem turnaje se ve čtvrtfinále utkal tým SILON. Vyrovnaný zápas rozhodly až penalty, které SILON bohužel vyřadily z boje o medaile. Tým však neodešel s prázdnou, odnesl si alespoň pohár útěchy. 

O ten bojoval i pravidelný účastník, společnost ORACLE, která i přes zahraniční posily nakonec do semifinále nepostoupila. 

 

Zasloužené vítězství 

Po zápase s dalším nováčkem AlgoCupu, týmem KAŇÁK, vybojovala IGEPA třetí místo. 

O zlato se utkal tradiční favorit turnaje TOYODA GOSEI, s domácím týmem ALGOTECHU. Byl to především nedostatek zbývajících sil, který nakonec rozhodl o zasloužené výhře TOYODY. 

Vyhlášením vítězů však AlgoCup neskončil. Po závěrečném ceremoniálu následovalo příjemné společné posezení v areálu, kde se rozebíraly čerstvé zážitky a nejzajímavější momenty zápasů. 

Všem týmům moc děkujeme za účast a fair-play přístup. Těšíme se na jubilejní 10. ročník v červnu 2022

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies