Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Blíží se ERP snídaně

04. 11. 2021
Utekl další měsíc a my vás opět zveme na pravidelnou snídani v  Algotechu. Tentokrát se pustíme do ERP systémů, konkrétně do Oracle JD Edwards. Tato sada aplikací, která vám pomáhá řídit celý podnik, se v poslední době dočkala řady novinek, které budou součástí programu. Udělejte si tedy ve čtvrtek 11. 11. 2021 dopoledne čas a přijďte za námi na výbornou kávu do Algotech Futurama Business Park, nebo se přidejte online z pohodlí domova.
Blíží se ERP snídaně

Utekl další měsíc a my vás opět zveme na pravidelnou snídani v Algotechu. Tentokrát se pustíme do ERP systémů, konkrétně do Oracle JD Edwards. Tato sada aplikací, která vám pomáhá řídit celý podnik, se v poslední době dočkala řady novinek, které budou součástí programu. Udělejte si tedy ve čtvrtek 11. 11. 2021 dopoledne čas a přijďte za námi na výbornou kávu do Algotech Futurama Business Park, nebo se přidejte online z pohodlí domova.

Co všechno se dozvíte?

  • Ukážeme vám, jaké jsou novinky v Oracle JD Edwards.
  • Představíme orchestraci procesů v Oracle JD Edwards.
  • Seznámíme vás s legislativními novinkami a jejich podporou v JD Edwards.
  • Podíváme se na Intrastat, co nás čeká nového. Podělíme se navzájem o zkušenosti.

Kdy a kde se potkáme?

Jako vždy vás velmi rádi osobně přivítáme v Karlíně v Algotech Futurama Business Park, či online na obrazovkách vašich počítačů.

Snídaně bude tentokrát spíše pozdní – od 10:00 do 12:00, díky čemuž máte možnost za námi v klidu přijet i ze vzdálenějších lokalit.

Registrujte se na snidane@algotech.cz.

Objevte s námi výhody ERP.

Těšíme se na vás!

Tým Algotech

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies