Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Jak probíhal letošní Zákaznický den?

07. 06. 2022
Předchozí dva roky jsme to zvládli on-line, letos jsme se ale konečně setkali osobně, a to ve čtvrtek 19.5. v Hotelu Akademie Naháč v Choceradech. Konference se navíc nesla ve slavnostním duchu 25. výročí založení společnosti. Pojďte se podívat, jak celý den probíhal.
Jak probíhal letošní Zákaznický den?

Během dopoledne prezentovaly jednotlivé týmy novinky ze svých divizí. Z cloudu jsme představili GPUaaS – včetně modelového příkladu pro CAD systémy a taky trendy v kyberbezpečnosti a nová rizika. U podnikových systémů jsme si ukázali řízené sklady budoucnosti pomocí RTLS včetně živé ukázky. V CRM jsme diskutovali o automatizaci backoffice procesů a obchodních procesů. A v komunikačních technologiích byla řeč o trendech v oblasti orchestrace komunikace a případových studiích pro omnichannel řešení. 

 

 

 

Generální ředitel František Zeman zahájil odpolední program svým proslovem o úspěších a budoucnosti Algotechu, promluvil i o tom, jak pomáháme v rámci našeho nadačního fondu Algo. Hostem, který následně vystoupil, byl Marcel Šik, spoluzakladatel Centra Hájek, který navázal na nadaci a mluvil o péči o postižené děti a o tom, co všechno pro své klienty Centrum Hájek zařizuje. 

Zákaznický den uzavřely prezentace managementu společnosti – Petra Loužeckého, Josefa Pavlise, Romana Kopeckého a Davida Kazdy, aby i ostatní zákazníci byli informováni i o tom nejdůležitějším dění v našich čtyřech divizích. 

 

 

Krásný a slunečný den jsme zakončili dobrou kávou a občerstvením ve venkovních prostorech hotelu. Všem našim zákazníkům moc děkujeme za přízeň a důvěru. Měli jsme obrovskou radost z toho, kolik se nás sešlo, a moc se na vás těšíme zase v příštím roce. 

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies