Zapojte se do Family Business Week: největší akce pro rodinné firmy v ČR

Zapojte se do Family Business Week: největší akce pro rodinné firmy v ČR
Proběhlé události

Věděli jste, že 87 % všech aktivních českých firem jsou rodinné podniky? Protože se rádi věnujeme projektům, které nám dávají smysl, rozhodli jsme se podpořit iniciativu a stali jsme se gold partnery Family Business Weeku. Přečtěte si, jak se do projektu můžete zapojit i vy se svou rodinnou firmou.

Family Business Week (5. – 9. června 2023) je skvělou platformou pro podporu rodinných firem v klíčových výzvách, kterým musí čelit. Chce poukázat na to, že rodinné firmy mají velkou společenskou hodnotu a jsou ekonomicky velmi důležité.

Family Business Week si klade za cíl:

  • spojovat,
  • inspirovat,
  • rozvíjet.

Zkrátka propojit zástupce rodinných firem spolu navzájem, ale i s dalšími užitečnými kontakty, jako jsou akademici a zástupci zájmových sdružení, státní správy nebo zákonodárci.

„Spojujeme a inspirujeme rodinné firmy na cestě k udržitelnosti a odolnosti rodinného podnikání a chceme rozvíjet tuto nejběžnější formu podnikání na světě. Protože rodina je základ firmy,“ dodává David Krajíček, zakladatel Family Business Weeku.

Jestliže máte ve svém okolí rodinné firmy, pošlete jim odkaz na tento článek, ať se o Family Business Week dozvědí a získají jeho prostřednictvím zajímavé kontakty.

Pokud se chcete zúčastnit, nakupte vstupenky s kódem ALG15 a obdržíte 15% slevu. Závěrečná akce Family Business Week se bude odehrávat přímo v areálu Uhelný Mlýn v Libčicích nad Vltavou, kde máme naše datové centrum.

Uvidíme se v červnu!

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.