Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Pomáháme a podporujeme

Jsme si vědomi své společenské odpovědnosti. Ochrana životního prostředí, budování bezpečného a zdravého pracovního prostředí a dodržování etických standardů je součástí každodenního života.

Unikátní přístup i postavení naší společnosti jasně ukazuje i Algonadace. I když za námi nestojí významné osobnosti, umíme pomáhat těm, kteří pomoc potřebují. Naše pomoc je směřována především dětem, stejně jako jejich rodičům, ale i seniorům. Všem, kteří potřebují nejenom finanční, ale i materiální nebo třeba kulturní podporu. Díky našim partnerům se Algonadace stává rok od roku významnějším pomocníkem všech, kteří to potřebují.

S nadačním fondem Algo jsme partnerem těm, kdo naši pomoc potřebují. Přečtěte si komu jsme již pomohli.

www.algonadace.cz

Algotech je partnerem mladých baseballistů Piranhas Beroun

2. února oficiálně podpisem smlouvy a společným tréninkem stvrdil generální ředitel Algotechu smlouvu o podpoře baseballového týmu Piranhas Beroun. Jedná se o minimálně tří letou podporu mladých baseballistů, kteří jak věříme budou tento prozatím okrajový sport více prosazovat i v našich končinách.

„Moc se na tuto spolupráci těšíme a věříme, že podpora těchto aktivit je výrazně prospěšnější než sponzoring hlavních sportů“, řekl po podpisu smlouvy František Zeman. Trenér mladých baseballistů Michal Maryška a předsedkyně klubu Michaela Bendová společně dodávají: „Naše snažení by bez podpory společností jako je Algotech bylo mnohem těžší a velmi děkujeme za projevenou důvěru, která nás zavazuje plnit naše poslání ještě lépe.“

Více o partnerovi na www.piranhas.cz

 

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies