Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Čárové kódy v Gumotexu

Komplikovaný proces a problémy, které plynuly z integrace dvou samostatných systémů, bylo to, proč se GUMOTEX rozhodl pro nasazení řešení čárových kódů v systému Oracle JD Edwards.

Nasazením tohoto řešení, jehož pilotní implementace proběhla v Odštěpném závodu 2 divize Automotive, GUMOTEX získal integrované řešení v jednom komplexním systému, čímž samozřejmě eliminoval náklady na provoz původního autonomního řešení. Tímto krokem dále výrazně zjednodušil původní komplikovaný proces a odstranil problémy plynoucí z integrace dvou samostatných systémů. Při implementaci řešení byl kladen důraz především na automatizaci firemních procesů a jednoduchost při práci uživatelů.

Gumotex

GUMOTEX má nyní všechny potřebné informace online (dostupnost na skladu, výdeje do výroby, odpis ve výrobě a další) a není třeba čekat na zpracování interface. Došlo i k optimalizaci části procesů a sjednocení metodik pro případné nasazení řešení v dalších odštěpných závodech.

GUMOTEX získal:

Gumotex

  • snížení nákladů na provoz řešení čárových kódů
  • zjednodušení správy systému
  • optimalizaci procesů ve skladech a výrobě

Cílem projektu bylo vytvořit optimalizovaný model procesů ve skladech a výrobě divize Automotive a jeho převedení do stávajícího komplexního řešení v systému Oracle JD Edwards. Pilotní implementace důkladně prověřila funkčnost řešení, plynulost zpracování procesů a odladěný systém může být nasazen v dalších odštěpných závodech či dceřiných společnostech v rámci skupiny GUMOTEX. 

 

„Velmi si vážíme projevené důvěry, kterou nám zákazník poskytl při řešení klíčových procesů v náročném prostředí automotive businessu.“

Karel Kieswetter, obchodní manažer společnosti Algotech

GUMOTEX, akciová společnost

je největším průmyslovým podnikem břeclavského regionu s ročním obratem okolo dvou miliard korun. Více než polovina produkce je exportována do zahraničí, především do USA a zemí Evropské unie. Společnost je největším tuzemským zpracovatelem polyuretanových pěn. Vyrábí pěnové matrace a různé tvarované výrobky, pro automobilový sektor vyrábí pěnové výplně sedáků, hlavové opěrky, sluneční clony a další drobné díly interiérů vozidel. Společnost také vyrábí gumárenské směsi, které jsou základem pro výrobu nafukovacích matrací, výrobků pro sport a volný čas (čluny, lodě, rafty) a mnoho dalšího.

[ zpět ]
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek