Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Cloudové úložiště dat na internetu (online)

Nabízíme datové úložiště pro malé, střední i velké firmy. S námi jsou vaše data a systémy v dokonalém bezpečí a můžete se spolehnout, že je budete mít vždy k dispozici. Pravidelně vše zálohujeme na více lokalitách a díky špičkovému zabezpečení se k vašim datům nedostane nikdo cizí.

Samozřejmá je okamžitá možnost obnovy dat ze zálohy, pokud nastane nepředvídatelná situace. Data jsou ukládána přímo v našem datacentru, které se nachází v České republice, nedaleko Prahy. Dbáme rovněž na to, aby byl náš přístup 100% v souladu s GDPR a dalšími standardy, které máme.

Úložiště dat, aplikací i systémů

Je jenom na vás, co potřebujete bezpečně a jednoduše ukládat. K dispozici máme balíčky už od velikosti 20 GB. Ty je možno jednoduše objednat online. V případě potřeby úložiště fotek či dokumentů ideální volba. V případě žádosti o více prostoru využijte možnosti nezávazné kalkulace. Dokážeme vytvořit individuální nabídku jak s ohledem na prostor, tak i cenovou kalkulaci.

Mezi naše významné klienty patří například společnost ČSA, ale také firmy z řad mobilních operátorů nebo z bankovního segmentu. To potvrzuje jak vysoké kvality našich služeb, tak i to, že se dokážeme přizpůsobit opravdu každému.

Datové úložiště na internetu (online) je dostupné odkudkoliv

Naše externí datové úložiště (online) je dostupné odkudkoliv a samozřejmě také kdykoliv. Laicky řečeno je na internetu, a tak k němu lze přistupovat z jakéhokoliv koutu světa a na jakémkoliv zařízení (počítač, mobil, tablet, atd.). Výhodou je nejenom přístup, ale i to, že nemusíte využívat svůj vlastní hardware. S tím naším je spojený jak vysoký výkon, tak i špičková konektivita.

 

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies