Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Obrat společnosti Algotech atakuje 200 milionů korun

Obrat společnosti Algotech atakuje 200 milionů korun

Společnost Algotech oznamuje rekordní výsledky ve své historii. Obrat společnosti za rok 2015 bude téměř 200 milionů korun.

Na výborných finančních výsledcích se podílel jak nárůst zakázek v oblastech Telco a ERP, tak především expanze cloudových služeb poskytovaných z vlastního datového centra. Nejen tyto finanční výsledky a obchodní úspěchy, ale především reakce a věrnost zákazníků potvrzují, že Algotech stále posiluje své postavení na ICT trhu. To je rovněž jeden z důvodů, proč Algotech začíná s projektovými plány stavby druhého datového centra, kdy zaplněnost stávajícího neustále roste. 

K 1. lednu 2016 společnost zkonsolidovala veškeré své podnikání pod jednu hlavičku, a to Algotech, a.s.

„Tato fúze je dalším logickým krokem v budování silné, stabilní a vedoucí společnosti na trhu ICT. Byla plánována v dlouhodobém horizontu a je zárukou konzistentní vysoké přidané hodnoty dodávaných řešení. Fúze nikterak nemění kvalitu našich dodávaných služeb, veškeré závazky přecházejí na nástupnickou společnost,“ říká František Zeman, předseda představenstva společnosti Algotech, a.s.

 

O společnosti Algotech

Algotech je špičkovým expertem v oblasti kontaktních center a nabízí širokou škálu produktů a služeb, které mají uživatelům pomoci řešit podnikové telekomunikace. Je také významným dodavatelem řešení pro podnikové informační systémy a s vlastním datovým centrem je průkopníkem v oblasti cloudových řešení. Algotech je partnerem všech, kteří v Telco, ERP a Cloud oblasti chtějí být vždy o krok napřed.

06.01.2016
[ zpět ]
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek