Rok 2016 ve znamení uklidnění a růstu

Rok 2016 ve znamení uklidnění a růstu
Články a zajímavosti

V roce 2016 dosáhl Algotech opět rekordního obratu tentokrát ve výší 220 miliónů korun. Růst obratu byl dán zejména zvýšeným zájmem o Cloudové služby a Service desk, ale také růstem oblastí Telco a ERP.

V roce 2016 dosáhl Algotech opět rekordního obratu tentokrát ve výší 220 miliónů korun. Růst obratu byl dán zejména zvýšeným zájmem o Cloudové služby a Service desk, ale také růstem oblastí Telco a ERP.

Společnost také úspěšně prošla prvním rokem po úspěšné fúzi, která přinesla velkou úsporu nákladů na administrativu a řízení. Do konce června se můžeme těšit na první Výroční zprávu, kde budou všechny důležité události a čísla shrnuty. 

„Strategie firmy spočívá v dlouhodobosti svého podnikání a zákazníci tento přístup oceňují. Z toho máme obrovskou radost a také nás to nesmírně zavazuje do budoucna.“ Říká Roman Kopecký, místopředseda představenstva.

„Je pěkné sledovat jak všechny naše oblasti podnikání vzkvétají a jak semínka zasazená v minulosti přinášejí krásné plody. Jsme také pyšní na získání nových velmi významných zákazníků do našeho portfolia. Komentuje předběžné výsledky František Zeman, generální ředitel společnosti.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.