Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Rok 2016 ve znamení uklidnění a růstu

04. 01. 2017
V roce 2016 dosáhl Algotech opět rekordního obratu tentokrát ve výší 220 miliónů korun. Růst obratu byl dán zejména zvýšeným zájmem o Cloudové služby a Service desk, ale také růstem oblastí Telco a ERP.
Rok 2016 ve znamení uklidnění a růstu

V roce 2016 dosáhl Algotech opět rekordního obratu tentokrát ve výší 220 miliónů korun. Růst obratu byl dán zejména zvýšeným zájmem o Cloudové služby a Service desk, ale také růstem oblastí Telco a ERP.

Společnost také úspěšně prošla prvním rokem po úspěšné fúzi, která přinesla velkou úsporu nákladů na administrativu a řízení. Do konce června se můžeme těšit na první Výroční zprávu, kde budou všechny důležité události a čísla shrnuty. 

„Strategie firmy spočívá v dlouhodobosti svého podnikání a zákazníci tento přístup oceňují. Z toho máme obrovskou radost a také nás to nesmírně zavazuje do budoucna.“ Říká Roman Kopecký, místopředseda představenstva.

„Je pěkné sledovat jak všechny naše oblasti podnikání vzkvétají a jak semínka zasazená v minulosti přinášejí krásné plody. Jsme také pyšní na získání nových velmi významných zákazníků do našeho portfolia. Komentuje předběžné výsledky František Zeman, generální ředitel společnosti.

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies