Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Telekomunikační služby, call centra, ústředny a videokonference

Potřebujete efektivněji komunikovat interně v rámci firmy a zároveň externě k zákazníkům a partnerům? Chcete na dálku propojit svůj tým?
Telekomunikační služby
Jsme tu pro vás již 20 let
Telekomunikační služby
Nabízíme všechny nejmodernější formy komunikace
Telekomunikační služby
Naším cílem je poskytování komplexních služeb
Telekomunikační služby
Non-stop podpora v případě jakýchkoliv komplikací

Oblast nazývaná jako Telco je souborem činností, stejně jako technologií, které zahrnují vše potřebné k co nejefektivnější komunikaci v korporátním prostředí. Klíčovým segmentem je telefonie. V rámci ní naše produkty dokážou výrazným způsobem zkrátit samotnou dobu hovoru. Základem každého hovoru by měl být first call resolution – vyřešení problému a uspokojení klienta již v rámci prvního telefonátu. Díky tomuto společnému cíli dokážeme hovor zefektivnit tím, že telefonista ihned identifikuje klienta a získá o něm potřebná data, která povedou k rychlému vyřešení jeho požadavku

Segment Telco dokáže dobu hovoru zkrátit i tím, že využíváme možností pevné telefonie. Zatímco v případě spojení dvou mobilů může spojení hovoru trvat i 7 sekund, naše řešení samotnou dobu opět výrazně zkrátí. To vede jak ke spokojenosti vašich zákazníků, tak i k efektivnímu využití času vašich telefonistů, stejně jako k jistotě, že během časového úseku uspokojíte více klientů.

Tip: Podívejte se na naše spokojené klienty a jejich případové studie, jak hodně jsme jim pomohli. Zařaďte se také mezi elitu!

Telekomunikační služby

Komplexní telekomunikační služby

Naším cílem je poskytování komplexních služeb. Kromě telefonie samotné dokážeme realizovat i zakázky, které jsou spojeny s celkovou správou call center, a to s ohledem na jednotlivé požadované funkce od klasického nahrávání, po specifické požadavky. Nabízíme i služby zaměřené na možnosti online analýz provozu a úspěšnosti, stejně jako s ohledem na reporting a vyhodnocování jednotlivých hovorů a dat.

„Jdeme s dobou, díky čemuž umíme do běžné B2C komunikace integrovat i moderní formy komunikace. Základem je dnes již klasický zákaznický chat, stejně jako možnosti videokonference. Dále umíme do běžné komunikace integrovat i sociální sítě. Díky tomu z jednoho místa komunikujete prostřednictvím kanálů, jako je Facebook, Twitter, Google plus a mnoha dalších. Vše přehledně a jednoduše.“,

říká Josef Pavlis, ředitel úseku Telco a zástupce generálního ředitele.

Navštivte náš specializovaný web
Telekomunikační služby

Proč používat naše telekomunikační systémy

Telekomunikační služby
Telekomunikační řešení vám vyvineme i na míru
Telekomunikační služby
Jednoduchá a intuitivní obsluha aplikací
Telekomunikační služby
100% bezpečnost vašich dat, máme vlastní datové centrum

Systém Avaya pro Kontaktní centra

Kontaktní centrum zabezpečuje odbavení vysokého počtu telefonních hovorů či dalších kontaktů. Je prostředkem k zajištění maximální spokojenosti klientů, k omezení nákladů a/nebo k vytvoření zisku. S nárůstem použití dalších komunikačních prostředků se z call center zaměřených pouze na hlasovou komunikaci stalo standardem kontaktní centrum, které podporuje další komunikační kanály a umožňuje klientům zvolit si preferovanou metodu komunikace (hlas, e-mail, SMS, instant messaging, web).

 

Call centrum systém AlgoCC

Cloudové řešení AlgoCC je zárukou kompletní funkcionality call centra, včetně automatické distribuce kontaktů z jakéhokoli směru (hlas, email, různé chaty, web kolaborace nebo sociální sítě). Z pohledu agenta/operátora dáváme důraz na tzv. “Customer journey”, což je vlastnost, která nás odlišuje a přináší velký užitek.

Naše řešení provozované na platformě AlgoCloud je to nejlepší co můžete na trhu najít, protože je vytvořeno nadšenci do této oblasti, kteří jsou posedlí jeho neustálým zlepšováním.

 

Videokonference Avaya Spaces

Avaya Spaces je efektivní řešení pro řízení týmů na dálku. Díky možnosti uspořádat videokonferenci až pro 200 lidí prakticky nemá pro spolupráci limity. Kromě videohovorů ale nabízí i další nástroje, které drží práci ve velkých, roztroušených týmech pohromadě. Díky Avaya Spaces můžete například sdílet dokumenty a prezentace nebo delegovat úkoly. Vyzkoušejte si všechno na 90 dnů zdarma!

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek