Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Algotech kapitálově vstoupil do společnosti HUGPORT

22. 06. 2017
Spravujte obsah digitálních bannerů, interaktivních nástěnek, event boardů nebo reklamních prodejních plochách v reálném čase.
Algotech kapitálově vstoupil do společnosti HUGPORT

Spravujte obsah digitálních bannerů, interaktivních nástěnek, event boardů nebo reklamních prodejních plochách v reálném čase.

Společnost Algotech koupila minoritní podíl ve společnosti HUGPORT působící v oblasti Digital Signage řešení, jejichž unikátní operační systém pro obrazovky maximálně zjednodušuje řízení celé sítě z jednoho místa. Šíření obsahu na konkrétní obrazovky tak znatelně snižuje náklady na implementaci a údržbu těchto systémů.

Veškerá infrastruktura pro provozování těchto náročných aplikací bude poskytována datovým centrem Algotechu, jelikož je celý systém nabízen formou SaaS/IaaS.

Řešení HUGPORT dokáže publikovat, distribuovat a řídit obsah unikátním způsobem na čipech instalovaných v profesionálních obrazovkách přímo jejich výrobci bez nutnosti externího přehrávače/playeru obsahu. Přístup k čipu umožňuje plnou kontrolu nad obrazovkou – ovládání samotné obrazovky (vypínání/zapínání, restarty, nastavování jasu, hlasitosti, vytížení paměti, pokročilý monitoring přehrávání, diagnostika a alerty, atd.).

„Dlouhodobým cílem Algotechu je podporovat rozvoj nových technologií, které pomáhají šetřit čas lidí a náklady ve firmě. Vstupem do HUGPORTu se nám tento cíl daří plnit a jsme z toho nadšeni“,

říká František Zeman, Generální ředitel Algotechu.

„Spolupráci se společností jako je Algotech jsme si vysnili, jelikož nám přináší nejenom skvělé technologické zázemí v soukromém datovém centru a ne ve věřejném cloudu, ale také obchodní zkušenost, kontakty a rozhled v širokém spektru zákazníků Algotechu“,

doplňuje Stanislav Richter, CEO HUGPORTu.

O Algotechu

Algotech je špičkovým expertem v oblasti kontaktních center, nabízí širokou škálu produktů a služeb, které mají uživatelům pomoci řešit podnikové telekomunikace. Je také významným dodavatelem řešení pro podnikové informační systémy a s vlastním datovým centrem je průkopníkem v oblasti cloudových řešení. Algotech je partnerem všech, kteří v Telco, ERP a cloud oblasti chtějí být vždy o krok napřed.

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies