Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Zákaznický den 2017

30. 05. 2017
Před každým třetím čtvrtkem v květnu je v Algotechu dost živo. Na recepci jsou haldy krabic a roll-upů, holky řeší, co na sebe a manažeři šílí, jestli mají prezentace správně sestavené a jestli se na ně dobře připravili. Nervozita stoupá.
Zákaznický den 2017

Před každým třetím čtvrtkem v květnu je v Algotechu dost živo. Na recepci jsou haldy krabic a roll-upů, holky řeší, co na sebe a manažeři šílí, jestli mají prezentace správně sestavené a jestli se na ně dobře připravili. Nervozita stoupá.

Proč?

Protože pořádáme Zákaznický den a my se před vámi chceme blýsknout, co všechno nového jsme se za ten rok naučili a kam jsme se posunuli. Chceme se s vámi podělit o všechno, co jsme za ten rok, kdy jsme se všichni viděli takto pohromadě, udělali.

Jsme poctěni, že si ve svých nabitých kalendářích najdete téměř dva dny, které s námi strávíte. Vyslechnete si prezentace kolegů z Algotechu i našich partnerů, a ještě se s námi večer pobavíte. Vaše přítomnost je pro nás velkým hnacím motorem, ať se neustále rozvíjíme a naše služby zdokonalujeme k vašemu prospěchu.

A jsme nadšeni, že máme tolik skvělých partnerů, kteří se s námi dělí i o svoje novinky a trendy v oboru. V dopoledním programu cloudové konference vystoupili zástupci firem Sophos a HPE, kolegy z Algotechu odpoledne střídali spíkři společností Atoda, Oracle, Dbvisit, NICE, Temperatior a právní kanceláře Dvořák Hager & Partners.

Velkým oživením technických témat byla přednáška psycholožky Simony Weiss na téma Úspěch vs. vyhoření. Na všech posluchačích bylo vidět, že se jich téma týká. Pohodovou atmosféru večera navodili výteční bubeníci z Grove Army, poté se prostory hotelu proměnili v casino a bowlingovou hernu.

Děkujeme všem, kteří se za námi zastavili a už přemýšlíme, čím vás zase příští rok překvapíme.

Fotogalerie

Fotogalerii najdete i na našem Facebookovém profilu zde.

 

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies