Nová éra firemních komunikací začíná

Nová éra firemních komunikací začíná
Články a zajímavosti

V poslední době nebylo zcela jasné, jakým směrem se budou ve světě ubírat potřeby firemní komunikace - jak interní, tak směrem k zákazníkům. Tato nejistota pomalu mizí...

V poslední době nebylo zcela jasné, jakým směrem se budou ve světě ubírat potřeby firemní komunikace - jak interní, tak směrem k zákazníkům. Tato nejistota pomalu mizí a potřeby i technologie se začínají stabilizovat. Po příchodu nástrojů jako je Skype, WhatsApp, Viber, Telegram, atp. se ukazuje, že tyto kanály je potřeba integrovat a jednotně je zpracovávat nejen na úrovni hlasu, ale také psanou formu chatu. To stejné platí pro sociální sítě a dnes již pomalu stárnoucí email. I přes nesporné výhody všech výše uvedených nástrojů a prostředí je potřeba podotknout, že jsou izolované a každý má v oblibě jiný.

Algotech společně s Avaya a její platformou Breeze (viz video níže) je připraven jako jediný řešit integraci těchto komunikačních nástrojů při zachování stávajících investic a se zachováním nynějšího chování organizací. Nasazením tohoto řešení zlepšíme spokojenost zákazníků s přístupem firem v komunikaci s nimi. A hlavně? Bude lhostejno jakým kanálem s vámi bude zákazník či kolega komunikovat.

Nová éra začala a my se jí přizpůsobujeme.

 

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.