Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Čtečka čárových kódů TC20 – novinka v portfoliu společnosti Zebra Technologies

21. 02. 2018
Algotech vám přináší novinku od společnosti Zebra Technologies, leadera v oblasti čteček čárových kódů, průmyslových mobilních handhaldů a tiskáren čárových kódů.
Čtečka čárových kódů TC20 – novinka v portfoliu společnosti Zebra Technologies

Algotech vám přináší novinku od společnosti Zebra Technologies, leadera v oblasti čteček čárových kódů, průmyslových mobilních handhaldů a tiskáren čárových kódů. Společnost Zebra Technologies rozšířila své portfolio o nový model handhaldu, u kterého se podařilo skloubit přednosti stávajících modelů používaných v průmyslových a výrobních podnicích s jednoduchým uživatelsky přívětivým ovládáním a funkcemi dnešních chytrých telefonů. Výsledkem je model TC20, který je vybaven dotykovým displejem pro snadné ovládání a využívá operační systém Android. Jeho hlavní předností je vysoká rychlost a přesnost snímaných čárových kódů.

V závislosti na konkrétní konfiguraci umožňuje snímání 1D/2D čárových kódů, podporu RFID Model je určen zejména pro využití ve skladových prostorách či na pobočkách společnosti, ale současně umožní práci i v terénu.

K modelu TC20 je k dispozici široký sortiment příslušenství (ruční nástavce, dokovací stanice apod.) Společnost Zebra nabízí také množství SW aplikací pro zjednodušení použití, správu a zabezpečení zařízení. Pro model TC20 je možné objednat službu servisní podpory Zebra OneCare, jejíž součástí je prodloužená podpora výrobce OS po ukončení distribuce používané verze OS Android.

Zařízení Zebra TC20 je vhodným zařízením pro mobilní sběr dat z ERP systémů. Společnost Algotech k uvedenému zařízení dodává vlastní mobilní aplikaci ACDC pro napojení na informační systém Oracle JD Edwards EnterpriseOne.

Příslušenství:

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies