Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Hlas stále žije - Avaya Forum 2018

Hlas stále žije - Avaya Forum 2018

Společnost Avaya v září 2018 uspořádala pro své zákazníky a obchodní partnery velkou konferenci, kde naše společnost Algotech byla hlavním partnerem. V konferenčním centru City Tower představila přístup společnosti k novým trendům i novinky ze světa komunikací.

V prvním bloku konference za společnost Algotech vystoupil generální ředitel František Zeman s prezentací „Hlas stále žije“. V rámci svého vystoupení seznámil účastníky, že hlasová komunikace mezi lidmi v dnešní době rozhodně není upozaďována a reálná data to dokládají. To, co nás odlišuje od zbytku přírody a technologie je komunikace mluveným slovem. Technologie zatím není připravena na to nahradit úplně mluvené slovo. Jakákoliv umělá inteligence nebude mít srdce, empatii a podobné vlastnosti jak my lidé. Roboti nahradí rutinu, ale ne lidské slovo. Proto platí „hlas stále žije“.

V příspěvku kolegy Pepy Čecha byla ukázána oblast konzultačních služeb, které Algotech svým zákazníkům poskytuje. U konzultačních služeb klademe důraz na přidanou hodnotu pro zákazníka, transparentnost a zodpovědnost za daná doporučení. Zaměřujeme se na ty oblasti, kterým se Algotech dlouhodobě věnuje a zákazníkovi je k dispozici tým profesionálů, kteří rozumí svému řemeslu.

Celou fotogalerii najdete na našem Facebooku.

17.10.2018
[ zpět ]
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek