Hlas stále žije - Avaya Forum 2018

Hlas stále žije - Avaya Forum 2018
Články a zajímavosti

Společnost Avaya v září 2018 uspořádala pro své zákazníky a obchodní partnery velkou konferenci, kde naše společnost Algotech byla hlavním partnerem. V konferenčním centru City Tower představila přístup společnosti k novým trendům i novinky ze světa komunikací.

Společnost Avaya v září 2018 uspořádala pro své zákazníky a obchodní partnery velkou konferenci, kde naše společnost Algotech byla hlavním partnerem. V konferenčním centru City Tower představila přístup společnosti k novým trendům i novinky ze světa komunikací.

V prvním bloku konference za společnost Algotech vystoupil generální ředitel František Zeman s prezentací „Hlas stále žije“. V rámci svého vystoupení seznámil účastníky, že hlasová komunikace mezi lidmi v dnešní době rozhodně není upozaďována a reálná data to dokládají. To, co nás odlišuje od zbytku přírody a technologie je komunikace mluveným slovem. Technologie zatím není připravena na to nahradit úplně mluvené slovo. Jakákoliv umělá inteligence nebude mít srdce, empatii a podobné vlastnosti jak my lidé. Roboti nahradí rutinu, ale ne lidské slovo. Proto platí „hlas stále žije“.

V příspěvku kolegy Pepy Čecha byla ukázána oblast konzultačních služeb, které Algotech svým zákazníkům poskytuje. U konzultačních služeb klademe důraz na přidanou hodnotu pro zákazníka, transparentnost a zodpovědnost za daná doporučení. Zaměřujeme se na ty oblasti, kterým se Algotech dlouhodobě věnuje a zákazníkovi je k dispozici tým profesionálů, kteří rozumí svému řemeslu.

Celou fotogalerii najdete na našem Facebooku.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.