Proběhl workhop na téma Řízená komunikace v organizaci

Proběhl workhop na téma Řízená komunikace v organizaci
Články a zajímavosti

V rámci Algo Snídaně na téma Řízená komunikace v organizaci proběhl 30.10. v Algotechu workshop, jehož cílem bylo ukázat pro jaké způsoby komunikace mohou dnešní systémy svým uživatelům poskytnout podporu a jaké oblasti produktů a konkrétní produkty jsou k dispozici.

V rámci Algo Snídaně na téma Řízená komunikace v organizaci proběhl v Algotechu workshop, jehož cílem bylo ukázat pro jaké způsoby komunikace mohou dnešní systémy svým uživatelům poskytnout podporu a jaké oblasti produktů a konkrétní produkty jsou k dispozici. Byly uvedeny konkrétní příklady použití a hlavně jak postupovat a na co si dávat pozor pří výběru služby nebo při implementaci systému ve vlastní společnosti.

V oblasti telekomunikačních služeb, systémů pro podnikovou komunikaci a telefonních ústředen má Algotech dlouhodobé zkušenosti a velkou řadu referencí z úspěšných projektů. V rámci našich služeb jsme tak schopni zákazníkovi nabídnout pomoc v této oblasti už od začátku při analýze potřeb a požadavků na daný systém tak při vlastní implementaci či následném provozu. V případě výběru Avaya systému zákazníkem můžeme samotnou implementaci a servis i technicky zajistit.

 

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.