Jak jsme velcí?

Jak jsme velcí?
Články a zajímavosti

Většina nových zákazníků se zajímá o velikost Algotechu. Algotech má v současné době čtyři hlavní úseky, jejichž práce je na sobě hodně nezávislá, ale zároveň komplexně pokrývá potřeby firem a nově i jednotlivců. Jsou to úseky Telca, ERP, CRM a Cloudu. Dohromady je nás v současné době kolem stovky kolegů a toto číslo neustále roste.

Většina nových zákazníků se zajímá o velikost Algotechu. Algotech má v současné době čtyři hlavní úseky, jejichž práce je na sobě hodně nezávislá, ale zároveň komplexně pokrývá potřeby firem a nově i jednotlivců. Jsou to úseky Telca, ERP, CRM a Cloudu. Dohromady je nás v současné době kolem stovky kolegů a toto číslo neustále roste.

Z toho vyplývá, že jsme společnost velmi stabilní. Pokud se náhodou někomu u nás chvilkově nedaří, tak druhý pomůže a naopak. Týmy spolupracují, lidé se interně školí, často si vše organizují sami, zkušenosti si předávají na denní bázi a to právě i skrz všechny úseky.

Nějvětší důraz klademe na to, aby co největší procento kolegů bylo zaměřeno na pomoc zákazníkům, a co nejméně se věnovalo různé často nepotřebné administrativě. Všechny interní procesy se snažíme nastavovat co nejjednodušeji. Systém práce máme nastaven tak, že ani růst o další stovky lidí by nám neměl snížit naši flexibilitu se přizpůsobit požadavkům trhu a zákazníků. A to je to nejdůležitější.

Umíme pracovat jak pro obrovské zákazníky, tak i pro ty nejmenší.

Jsme dost velcí na jakoukoli velikost projektu a dost flexibilní se přizpůsobit rozmanitým zákaznickým potřebám.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.