Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Jak jsme velcí?

Jak jsme velcí?

Většina nových zákazníků se zajímá o velikost Algotechu. Algotech má v současné době čtyři hlavní úseky, jejichž práce je na sobě hodně nezávislá, ale zároveň komplexně pokrývá potřeby firem a nově i jednotlivců. Jsou to úseky Telca, ERP, CRM a Cloudu. Dohromady je nás v současné době kolem stovky kolegů a toto číslo neustále roste.

Z toho vyplývá, že jsme společnost velmi stabilní. Pokud se náhodou někomu u nás chvilkově nedaří, tak druhý pomůže a naopak. Týmy spolupracují, lidé se interně školí, často si vše organizují sami, zkušenosti si předávají na denní bázi a to právě i skrz všechny úseky.

Nějvětší důraz klademe na to, aby co největší procento kolegů bylo zaměřeno na pomoc zákazníkům, a co nejméně se věnovalo různé často nepotřebné administrativě. Všechny interní procesy se snažíme nastavovat co nejjednodušeji. Systém práce máme nastaven tak, že ani růst o další stovky lidí by nám neměl snížit naši flexibilitu se přizpůsobit požadavkům trhu a zákazníků. A to je to nejdůležitější.

Umíme pracovat jak pro obrovské zákazníky, tak i pro ty nejmenší.

Jsme dost velcí na jakoukoli velikost projektu a dost flexibilní se přizpůsobit rozmanitým zákaznickým potřebám.

03.06.2019
[ zpět ]
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek