Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Technologie jsou o lidech

09. 09. 2019
V Algotechu máme 4 základní hodnoty: pomoc, řemeslo, kreativitu a lidi. Chceme, aby naše práce pomáhala, dokážeme se řemeslně starat o námi dodávané produkty a kreativně umíme řešit problémy, se kterými se my nebo naši zákazníci potýkáme.
Technologie jsou o lidech

V Algotechu máme 4 základní hodnoty: pomoc, řemeslo, kreativitu a lidi. Chceme, aby naše práce pomáhala, dokážeme se řemeslně starat o námi dodávané produkty a kreativně umíme řešit problémy, se kterými se my nebo naši zákazníci potýkáme.

Nejvíce však cítíme sounáležitost s lidmi. Chceme jim pomoci, ať už ve věcech pracovních, a když to umíme, tak i v těch mimopracovních. U nás se můžete spolehnout, že v rámci našich možností pomůžeme každému kolegovi nebo partnerovi v nesnázích, a každodenní praxe mě v tom utvrzuje. Jestli mám právo být na něco opravdu pyšný, tak je to toto. Bohužel v dnešní době není pomoc druhým až tak normální. Přitom nikdo nikdy neví, do jaké situace se v životě dostane a kdy bude pomoc druhých potřebovat.

Díky všem co mi umožňují být pyšný. Prý to sice není dobrá vlastnost, ale v tomto kontextu mi to nevadí. :) 

A mimochodem produkty a služby máme skvělé, i ty jsou totiž založeny na našich hodnotách a jasném zadání. Zákazníkovi musí pomoci. Pak už je to všechno vlastně strašně jednoduché...

 

Hezký začátek podzimu

Franta Zeman

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies