Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Naladit se na AlgoVlnu

29. 10. 2019
Kromě svých vlastních zaměstnanců Algotech navazuje také externí spolupráce s odborníky na různé oblasti. Jak takoví externí pracovníci vnímají spolupráci s Algotechem? To se dozvíte v dnešním článku.
Naladit se na AlgoVlnu

Kromě svých vlastních zaměstnanců Algotech navazuje také externí spolupráce s odborníky na různé oblasti. Jak takoví externí pracovníci vnímají spolupráci s Algotechem? To se dozvíte v dnešním článku.

Jako freelancer jsem spolupracovala a spolupracuji s mnoha subjekty a všimla si několika faktů.

  1. Ve všech firmách toho mají spoustu k řešení a ve všech se něco nestíhá – a je úplně jedno, jestli se jedná o nakladatelství, IT firmu, kreativní agenturu nebo autodopravu – termíny tlačí úplně na každého.
  2. Většina firem se snaží prezentovat jako skvělý potenciální zaměstnavatel a obchodní partner – za úsměvy a sliby se ale často ukrývá něco jiného – některé firmy nedodržují slíbené, jiné podléhají stresu natolik, že pak napětí vládne napříč celou společností.
  3. Jen málo firem je dnes opravdu opravdových – ano, opravdu jsem to chtěla napsat takto. Mám totiž pocit, že řada firem se dnes stylizuje do nějaké role, ale realita je pak někde jinde.

Nicméně ty opravdu opravdové firmy ještě stále existují. Ještě stále můžeme potkat společnosti, které plní své sliby a jejichž představitelé společně táhnou za jeden provaz.

A právě proto se mi tak líbí spolupráce s Algotechem. Moc dobře vnímám, že toho mají všichni až nad hlavu, od TOP managementu přes ajťáky až po administrativní pracovníky. Všichni tu jedou na 150 %. Co je ale na Algotechu jiné? Teď přijde to velké (a nejspíš očekávané) JENŽE. Nikdo (nebo téměř nikdo) si na to nestěžuje. Berou práci jako svůj koníček, termíny jako věc, která nepočká a sliby jako něco, co se neporušuje. Přes velké vytížení jsou tu lidé vstřícní, otevření a na nic si nehrajou. Nikdo se tu nestaví do role hrdiny, který zvládne vše, ani do role obětního beránka, který toho má moc a nestíhá nic včetně vlastního života.

V Algotechu zkrátka panuje zcela specifická AlgoVlna. Cítíte tu ten ruch, akčnost, motivaci a stimulaci, ale zároveň vyrovnanost, pohodu a podporu. Asi právě proto raději chodím každé pátky ráno na marketingové meetingy osobně, i když mě to stojí brzké vstávání a cestu v přecpaném MHD. Mohla bych přitom sedět doma a řešit vše online, jenže to bych se pak nenaladila na tu správnou vlnu.

 

Autor: Lucie Šafránková

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies