Zjednodušte si život s novou verzí SugarCRM

Zjednodušte si život s novou verzí SugarCRM
Články a zajímavosti

SugarCRM právě zaktualizovali svůj systém. Verze číslo 10 je tu! Co nového přináší a jak tím pomůže zefektivnit procesy ve Vaší firmě?

SugarCRM právě zaktualizovali svůj systém. Verze číslo 10 je tu! Co nového přináší a jak tím pomůže zefektivnit procesy ve Vaší firmě?
 

Record view: přepracovaná grafická verze

Sugar udělal revizi uživatelského prostředí v zobrazení „record view”. Změny jsou jen malé, ale dělají funkci jednodušší a rychleji pochopitelnou pro nové uživatele. 
Zároveň máte nyní mnohem větší možnosti personalizace a vzhled si tak můžete upravit, aby vyhovoval Vašim potřebám (hlavně co se uspořádání nápisů týče). 
Nelíbí se Vám nová verze? Jste zvyklí na tu starou? Není problém, k původnímu vzhledu se vrátíte pár kliknutími.
 

Tooltipy – zobrazení dlouhých názvů

Obsahuje políčko moc dlouhý pojem, takže se nezobrazuje celý? Nyní na něj stačí najet myší a celý název se zobrazí ve formě tooltipu. Nikam nemusíte klikat nebo složitě hledat, kde je celý název. Vše máte na dosah ruky.
 

Nové dashlety 

V nové verzi SugarCRM máte přístup k novým prvkům dashboardu. Všechny usilují o větší přehlednost a jednodušší způsob využití. 
 

„Interactions”

Okno Interactions jde otevřít v zobrazení Record View a poskytuje přehled všech hovorů, schůzek, e-mailů a poznámek k danému kontaktu či záznamu. 
Můžete také přidat nové interakce kliknutím na tlačítko „+” a vyplněním základních informací. Jednotlivé akce už se zkopírují do svých individuálních sekcí, kde můžete upravit detaily.
 

„Comment log”

Zjednodušte komunikaci v týmu! Nově můžete zanechávat komentáře a reagovat na poznámky ostatních v jednoduchém uživatelském prostředí.
 

„Record View”

Tento dashlet můžete snadno přidat k zobrazení téměř jakékoliv sekce systému a okamžitě vidět všechny detaily zobrazeného záznamu bez zbytečného hledání
 

Změny (k lepšímu) v Tile View

Tile View je pro svou přehlednost jedním z nejoblíbenějších typů zobrazení. Využívá japonského principu kanban a umožňuje snadné třídění informací do sloupců. Nyní je dostupný i v modulu Leads, kompatibilní s RTL jazyky a aplikované filtry se načtou ihned po přepnutí do List View.
Dalšími změnami je větší možnost customizace – můžete upravit pořadí sloupců, přidávat vlastní pole a nastavit pravidla validace.
 
 
Sugar nepřestává pracovat na tom, aby jejich CRM systém byl svým uživatelům co možná nejpřístupnější. Neustále analyzují zpětnou vazbu klientů, přidávají nové funkce a pomáhají čím dál tím většímu množství firem . 
V Algotechu jsme hrdí na to, že SugarCRM nabízíme českému trhu. Zjistěte víc o výhodách CRM nebo využijte naší bezplatné konzultace.
 
 
Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.