Proč CRM od naší firmy?

Proč CRM od naší firmy?

Jak zaručit zvýšení efektivity práce pomocí CRM systému? Je třeba spojit dva nejdůležitější faktory: zkušeného dodavatele, který účinně a efektivně provede implementační proces společně s vhodnou aplikací, která je flexibilní v konfiguraci a uživatelsky přívětivá.

Zjistěte více, proč byste měli zvolit Sugar CRM.

Nabízíme profesionální implementaciNabízíme profesionální implementaci

Zvláštní pozornost věnujeme procesu implementace systému CRM ve vaší organizaci. Víme, že je nutné překládat své potřeby do jazyka aplikace CRM, víme, že je nezbytné systém přizpůsobit tomu, jak váš tým funguje. Implementace začíná analýzou požadavků, pak probíhá fáze konfigurace a teprve poté trénujeme uživatele.

Výjimečná flexibilita konfiguraceVýjimečná flexibilita konfigurace

Nabízíme připravený, osvědčený systém pro správu kontaktů se zákazníky. To vám umožní zaměřit se na fázi implementace pouze na konfigurační práci a ne na vytvoření nového programu od začátku. Je mnohem rychlejší a bezpečnější. Důležité je, že aplikace byla připravena tak, aby mohla být snadno přizpůsobena individuálním potřebám našich klientů.

Integrace s dalšími systémyIntegrace s dalšími systémy

Jsme připraveni nakonfigurovat integraci s dalšími aplikacemi používanými ve vaší společnosti. To může zahrnovat synchronizaci dat s populárními finančními, účetními nebo skladovými systémy, Outlookem, ERP, ale také s různými vlastními řešeními, internetovými portály nebo telefonními ústřednami nebo systémy Call centra.

Jedinečná ergonomie rozhraníJedinečná ergonomie rozhraní

Sugar je navržen tak, aby byl velmi snadno použitelný a zároveň funkční. Aplikace uživateli poskytuje veškeré potřebné nástroje, pomocí které zvýší efektivitu svého podnikání.

 


Aktuality k CRM (řízení vztahů se zákazníky):


SUGARCON 2018 představil novinky ze světa CRM od Sugaru
23.10.2018
Každý rok SugarCRM pořádá pro své partnery, zákazníky, obchodníky a profesionály z celého světa největší událost v oblasti CRM SugarCon a letos tomu nebylo jinak. Letošní ročník se konal 10. a 11. října v Las Vegas. Během této dvoudenní konference SugarCon 2018 byla představena jak obchodní, tak i technická část, která byla zaměřena na to, jak udělat Vaše CRM ostřejší, chytřejší a více produktivní.

Algotech a Sugar Factory se spojili s cílem dodávat špičkové řešení CRM
17.05.2018
Společnost Algotech, přední evropský dodavatel podnikových ICT řešení a cloudových služeb, oznámila převzetí společnosti Sugar Factory, českého dodavatele světově uznávaného řešení pro řízení vztahů se zákazníky SugarCRM.

Kontaktujte nás:




Nejpozději do 24h Vám zašleme odpověď nebo se s Vámi spojíme. Děkujeme.

Volbou „Odeslat“ dáváte souhlas společnosti Algotech a.s. se zpracováním Vašich osobních údajů.

volejte nonstop +420 225 006 555

Copyright © 2018 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek