Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Proč CRM od naší firmy?

Jak zaručit zvýšení efektivity práce pomocí CRM systému? Je třeba spojit dva nejdůležitější faktory: zkušeného dodavatele, který účinně a efektivně provede implementační proces společně s vhodnou aplikací, která je flexibilní v konfiguraci a uživatelsky přívětivá.

Zjistěte více, proč byste měli zvolit Sugar CRM.

Nabízíme profesionální implementaciNabízíme profesionální implementaci

Zvláštní pozornost věnujeme procesu implementace systému CRM ve vaší organizaci. Víme, že je nutné překládat své potřeby do jazyka aplikace CRM, víme, že je nezbytné systém přizpůsobit tomu, jak váš tým funguje. Implementace začíná analýzou požadavků, pak probíhá fáze konfigurace a teprve poté trénujeme uživatele.

Výjimečná flexibilita konfiguraceVýjimečná flexibilita konfigurace

Nabízíme připravený, osvědčený systém pro správu kontaktů se zákazníky. To vám umožní zaměřit se na fázi implementace pouze na konfigurační práci a ne na vytvoření nového programu od začátku. Je mnohem rychlejší a bezpečnější. Důležité je, že aplikace byla připravena tak, aby mohla být snadno přizpůsobena individuálním potřebám našich klientů.

Integrace s dalšími systémyIntegrace s dalšími systémy

Jsme připraveni nakonfigurovat integraci s dalšími aplikacemi používanými ve vaší společnosti. To může zahrnovat synchronizaci dat s populárními finančními, účetními nebo skladovými systémy, Outlookem, ERP, ale také s různými vlastními řešeními, internetovými portály nebo telefonními ústřednami nebo systémy Call centra.

Jedinečná ergonomie rozhraníJedinečná ergonomie rozhraní

Sugar je navržen tak, aby byl velmi snadno použitelný a zároveň funkční. Aplikace uživateli poskytuje veškeré potřebné nástroje, pomocí které zvýší efektivitu svého podnikání.

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek