Premier support pro ERP Oracle JD Edwards EnterpriseOne

Premier support pro ERP Oracle JD Edwards EnterpriseOne
Články a zajímavosti

ERP systémy jsou mozkem moderních společností a jedním z nejdůležitějších nástrojů digitální transformace podniku – ať už díky optimalizaci firemních procesů, automatizaci, nebo business inteligenci. Jejich pořízení a implementace ovšem znamenají nemalou investici. Jak získáte jistotu, aby se vám investice do ERP systému vrátila?

Jednou ze záruk garantující návratnost investice je dlouhodobá podpora ERP systému ze strany výrobce. A takovým výrobcem je i společnost Oracle.

Pokud se rozhodnete pro implementaci ERP systému Oracle JD Edwards EnterpriseOne (JDE), starostmi s ukončením podpory ze strany výrobce se naštěstí vůbec nemusíte zabývat. Na jiných ERP platformách aktuálně hrozí rizika spojená se ztrátou podpory:

  • narušení softwarové či hardwarové kompatibility,
  • ohrožení kybernetické bezpečnosti,
  • případné legislativní neshody v systému.

Oracle ovšem garantuje delší dostupnost podpory, v některých případech dokonce doživotní!

 

Podpora aktuální verze ERP Oracle JDE garantovaná až do roku 2034!

Aktuální podpora ERP systému JDE je prodloužená, a to minimálně do roku 2034, což potvrzuje závazek společnosti Oracle vůči zákazníkům a inovacím produktů. Stabilní a předvídatelná politika dlouhodobé podpory umožňuje zákazníkům maximalizovat a rozšířit své stávající investice s dostatkem času pro budoucí plánování.

→ Tip: Přečtěte si, jak na optimalizaci firemních procesů v ERP systémech.

 

Průběžné vydávání nových verzí ERP Oracle JDE

Poslední verze ERP systémů Oracle JD Edwards EnterpriseOne a JD Edwards World se označují jako vydání „Continuous Innovation“ pro produkty JD Edwards. Časové údaje, které jsme uvedli výše, se posunuly dále do budoucnosti právě na základě přechodu na dodávku modelu Continuous Innovation pro nové verze produktů.

V plánu je dodávat nové funkce ERP systémům JDE jako aktualizace stávající verze. Aby bylo možné získat přístup k novým funkcím a možnostem, není nutné ERP systém upgradovat, což znamená méně průběžných investic. K novým funkcím budou mít do konce roku 2034 přístup zákazníci používající cloudová i on-premise řešení.

Více informací o vydávání nových upgradů i verzí ERP systémů JDE se dočtete na stránkách Oracle nebo nás kdykoliv kontaktujte.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.