Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Oracle E-Business Suite (EBS)

ERP systém Oracle E-Business Suite je komplexní podnikový informační systém určený pro řízení řady procesů ve větších společnostech. S elegancí vám pomůže řešit řadu úkolů, se kterými setkáte v komplikovaných organizačních strukturách kombinovaných například s různými výrobními odvětvími v rámci jedné společnosti. Nebo v rámci více společností a holdingové struktuře. Prostě kdekoli, kde je do každého procesu zapojeno více vašich zaměstnanců a každý má vymezenou zodpovědnost v rámci každého z nich.

Systém obsahuje desítky modulů, ze kterých lze pro vás připravit řešení plně pokrývající oblasti řízení podnikových zdrojů (ERP), řízení vztahů se zákazníky (CRM) a řízení a plánování dodavatelských řetězců (SCM), dále i nástroje pro sledování výkonnosti podniku a další manažerské pohledy. Podpoří vaše procesy i v oblastech řízení rozsáhlých a komplikovaných projektů, řízení údržby, moderních nákupních metodik atd. A to vše jako jeden systém řídící všechny zdroje vaší společnosti.

Umožňuje práci v mezinárodním prostředí, má několik desítek jazykových mutací a je přizpůsoben legislativním požadavkům jednotlivých zemí včetně České a Slovenské republiky.

Proč si zvolit právě Oracle E-Business Suite?

Jako jiné robustní podnikové informační systémy nabízí i Oracle E-Business Suite rozsáhlou funkcionalitu, podporu řady procesů a široké možnosti parametrizace podle vašich potřeb.

Výhody Oracle E-Business Suite:

  • Pokrytí de facto jakéhokoli procesu ve společnosti
  • Vysoká míra automatizace procesů i ve velmi komplexních společnostech
  • Přístup k datům uloženým v ERP systému odkudkoliv a kdykoliv
  • Vysoká bezpečnost a stabilita systému
  • Možnost provozování v AlgoCloudu
  • Možnost provozování formou SaaS

Součástí Oracle E-Business Suite jsou ověřená řešení pro různá průmyslová odvětví, velmi silný je systém zejména při podpoře širokého spektra výrobních procesů. Váš informační systém nastavíme tak, aby se vaše požadavky ihned odrážely v celém dodavatelském řetězci a ovlivňovaly i činnost jednotlivých obchodních partnerů. Výsledkem nasazení systému je pak zkrácení času pro uvedení nových výrobků na trh, optimalizace objemu zásob a zlepšení komunikace uvnitř celého výrobně-dodavatelského řetězce.

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies