Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Implementace podnikového informačního systému Oracle JD Edwards EnterpriseOne - Toyoda Gosei Czech, s.r.o.

Společnost Toyoda Gosei Czech, s.r.o., která je jedním z největších tuzemských výrobců v oblasti automobilového průmyslu si byla od samého počátku hledání nového komplexního ERP systému vědoma své specifičnosti v oblasti výroby, nut­nosti reflektovat stále náročnější požadavky nových a stávajících odběratelů a zachování velké flexibility pro neustá­lý vývoj společnosti.

Na přelomu roku 2012/13 se management společnosti rozhodl provést výběrové řízení na dodavatele komplexního ERP systému, který měl do budoucna zaručit pokrytí všech potřebných agend a procesů a zároveň i nadále umožnit růst společnosti. Mezi hlavní důvody, proč bylo vybráno řešení Oracle JD Edwards EnterpriseOne, patří jeho schopnost pokrýt veškeré požadované agendy a procesy, možnost integrace všech specializovaných podpůrných systémů a přizpůsobení se změnám, ke kterým dochází na úrovni jednotlivých procesů v jednotlivých částech podniku.

Toyoda Gosei

Hlavní přínosy implementovaného řešení:

  • Konsolidace do jedné datové základny (v minulosti, několik systémů pro oblast financí, logistiky, výroby)
  • Nové funkce v oblastech kvality, údržby a řízení projektů (Oblast rozvojových projektů)
  • Toyoda GoseiSjednocení EDI komunikace
  • Přímá integrita zásob na oblast účetnictví
  • MRP (plánování výroby)

Projekt (iTG) implementace nového komplexního podnikového informačního systému odstartoval na konci března 2013 a do produkčního provozu byl úspěšně spuštěn v červnu 2014.

Mezi klíčové cíle projektu (iTG) implementace no­vého komplexního podnikového informačního systému bylo dosažení definovaných ukazatelů v ob­lastech zkracování reakční doby na požadavky nových a stávajících zákazníků, snížení stavu zásob jednotlivých materiálů a ta­ké zkrácení doby úhrady dodávek.

Děkujeme společnosti Toyoda Gosei Czech za projevenou důvěru v roli implementátora nového ERP systému a zároveň systémového integrátora v rámci projektu iTG.

 

„Děkuji společnosti Algotech za profesionální přístup v průběhu implementace a úspěšné dokončení pro nás stěžejního projektu iTG.“

Ing. Jan Richter, General Manager a sponzor projektu ze společnosti Toyoda Gosei Czech

Toyoda Gosei Czech, s.r.o.

Je jedním z předních výrobců plastových, polyuretanových a pryžových komponentů do automobilů, které zvyšují pohodlí a komfort vozidel. Vyrábí součástky do automobilů světových značek: Toyota, Peugeot, Citroën, Opel, Suzuki, Subaru, Fiat, Mercedes, Ford, Honda, Nissan a další. V roce 2013 byla zahájena výroba pro PSA (Peugeot a Citroën) a BMW, u kterého se dokonce podařilo získat globální projekt pro celou TG Group.

[ zpět ]
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies