Spolupráce se Škoda Auto na klíčové aplikaci pro dealery a servisy

Spolupráce se Škoda Auto na klíčové aplikaci pro dealery a servisy
Vývoj na zakázku

Společně s IT specialisty ze Škoda Auto jsme vyvinuli modernější verzi aplikace, která je klíčová pro dealery a servisy jejích vozů. Jaký byl náš úkol?

Aplikace DMS (Dealer Management System) pomáhá dealerům vozů Škoda Auto řídit a mít přehled o životním cyklu všech vozů. V současnosti tento systém využívají téměř všichni autorizovaní prodejci a servisy Škoda v Česku i na Slovensku. Postupem času ale nastala potřeba tento původní systém z roku 2002 aktualizovat a vytvořit novou modernější verzi, která bude vyhovovat potřebám dealerů aut. 

Na vývoji nové verze aplikace jsme společně s IT specialisty ze ŠKODA AUTO začali spolupracovat i my v Algotechu. Společně jsme měli za úkol vytvořit novou verzi, která dostane podobu moderní webové aplikace. Chvíli uvažovali zástupci firmy i o vytvoření úplně nového systému, funkční i finanční analýza nakonec ale rozhodla ve prospěch rozvoje stávajícího DMS. 

Modernizace DMS byla zahájena v roce 2016 a i díky ní byl později systém vybrán jako hlavní nástroj pro řízení dealerské sítě importéra SAVWIPL na indickém trhu. Při vývoji aplikace byl rovněž brán ohled i na potřeby prodejců vozů koncernových značek v Indii, které se vzhledem k odlišnému trhu různí. Na vývoji tak spolupracovali nejen IT specialisté ze ŠKODA AUTO a Algotechu, ale i ze Software Delivery Center VWITS v Indii. 

„Chceme, aby prodejce při komunikaci se zákazníkem nemusel přepínat mezi několika systémy a mohl se plně věnovat zákazníkovi. Jinými slovy, aby měl k dispozici jednu aplikaci, která bude obsahovat všechny potřebné nástroje na jednom místě a nutné integrace na další systémy budou řešeny automatizovaně (na pozadí), bez nutnosti zásahu uživatele,“ říká IT projekt manažer ze ŠKODA AUTO Vladimír Pulchart. 

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.