Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Spouštíme pravidelné snídaně pro zákazníky

27. 01. 2017
24. ledna proběhla v Algotechu první snídaně pro zákazníky v roce 2017, která byla zaměřena spíše vizionářsky a jejímž obsahem bylo pohlédnout do budoucnosti ICT oboru. Snídaně byla moderována generálním ředitelem Algotechu Františkem Zemanem.
Spouštíme pravidelné snídaně pro zákazníky

24. ledna proběhla v Algotechu první snídaně pro zákazníky v roce 2017, která byla zaměřena spíše vizionářsky a jejímž obsahem bylo pohlédnout do budoucnosti ICT oboru. Snídaně byla moderována generálním ředitelem Algotechu Františkem Zemanem, který se nad budoucností oboru informačních technologií zamýšlel s velkou řádkou zákazníků z různých oborů podnikaní, kteří se pomalu ani nevešli do připravené místnosti plné dobrého jídla.

Hlavním závěrem snídaně je, že všichni, co pracujeme v oboru ICT, máme do budoucna co dělat. Cloud nás nikoho nemine, rozvoj ERP je nutností s ohledem na čtvrtou průmyslovou revoluci, komunikace se zákazníky má stále větší důležitost i s ohledem na zvyšující se počet komunikačních kanálů a že firemní komunikace je na tom podobně. Analogu prostě odzvonilo a vše je již pouze v říši jedniček a nul. Je pouze náhoda, že všechny tyto výzvy umí Algotech ztělesněný svými špičkovými odborníky a technologiemi vlastního datového centra řešit.

Seznam a témata všech plánovaných snídaní v roce 2017 najdete zde.

Těšíme se na další snídani v únoru!

Fotogalerie:

Více se dozvíte na našem Facebooku.

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies