Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Občas prostě musíte mít štěstí

Občas prostě musíte mít štěstí

Když mě osud před 22 lety zavál do globální americké společnosti Avaya (v té době AT&T, pak do roku 2000 Lucent Technologies), vůbec jsem nemohl tušit, že se tento krok stane osudovým. Potkal jsem zde spoustu velmi talentovaných lidí a dokonce navázal přátelství na zbytek života, troufám si tvrdit. V neposlední řadě obohacen o zkušenost z Avaya jsem mohl pomoci vybudovat Algotech, který dnes na našem trhu hraje velmi významnou roli a kde mi kolegové a zákazníci dělají radost každý den.

Není na světě příliš technologických firem, které mají takovou historii. Ericsson někde zmizel, nabídka Siemense je špatná, Marcony vidět není, Alcatel je pryč, Nortel byl koupen Avayou a ostatní technologie nikdy nebyly a nebudou tak dobré jako Avaya je a bude.

Proč to vůbec píši?

Avaya v posledním roce prošla restrukturalizací a možná nejtěžším obdobím v historii, kdy tento nesnadný úkol zvládla. S novými řešeními, která reflektují potřeby doby, bude skvělá nejméně dalších 22 let a upřímně řečeno, to mně osobně úplně stačí.

Avaya je prostě firma s obrovskou historií sahající až ke Grahamu Bellovi a zároveň firma, která umí inovovat a poskytovat řešení, která dnešní doba vyžaduje. Avaya je dobrá základna pro nové kolegy, kteří chtějí svojí kariéru spojit s jednou značkou a být v ní nejlepší. Avaya je dnes ta pravá volba.

Měl jsem obrovské štěstí, že jsem si vybral pracovní dráhu spojenou s Avaya technologií a jsem za to vděčný.

Algotech je dnes také skvělý nejen v Avaya světě, ale i v oblasti Oracle aplikací, cloudu a ostatních technologiích, se kterými pracuje. Tyto oblasti mají také (stejně jako Avaya) velkou budoucnost, takže jsem měl štěstí vícekrát. A jak se říká… štěstí přeje připraveným.

 

Jsem rád, že jsme připraveni společně.

Hezké dny

Franta Zeman

 

28.11.2017
[ zpět ]
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek