Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Avaya workshop v předvánoční Francii

07. 01. 2019
V prosinci se kolegové z telco týmu účastnili workshopu organizovaného Avayou v jejím sídle v Paříži. Hlavním tématem workshopu byla Avaya Unified Communication, konkrétně produkty a služby schované pod označením Avaya Equinox.
Avaya workshop v předvánoční Francii

V prosinci se kolegové z Telco týmu účastnili workshopu organizovaného Avayou v jejím sídle v Paříži. Hlavním tématem workshopu byla Avaya Unified Communication, konkrétně produkty a služby schované pod označením Avaya Equinox. Účastník workshopu Josef Čech dodává: Workshop měl přínos ve dvou rovinách. Svět komunikace se v současnosti výrazně mění z klasických systémů do moderních aplikačních celků a Avaya produkty patří na špičku v dané oblasti.

Na workshopu jsme se seznámili se vším, co je aktuálně dostupné v UC portfoliu a s tím, co se chystá v nových releasech. Zároveň byla možnost vyměnit si zkušenosti s Avaya partnery z celé Evropy a zjistit jak probíhají projekty u nich a co aktuálně řeší. O bližší informace se určitě s našimi zákazníky rádi podělíme na některé ze zákaznických snídaní, které budou probíhat v roce 2019.

FB in
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies