Avaya workshop v předvánoční Francii

Avaya workshop v předvánoční Francii
Články a zajímavosti

V prosinci se kolegové z telco týmu účastnili workshopu organizovaného Avayou v jejím sídle v Paříži. Hlavním tématem workshopu byla Avaya Unified Communication, konkrétně produkty a služby schované pod označením Avaya Equinox.

V prosinci se kolegové z Telco týmu účastnili workshopu organizovaného Avayou v jejím sídle v Paříži. Hlavním tématem workshopu byla Avaya Unified Communication, konkrétně produkty a služby schované pod označením Avaya Equinox. Účastník workshopu Josef Čech dodává: Workshop měl přínos ve dvou rovinách. Svět komunikace se v současnosti výrazně mění z klasických systémů do moderních aplikačních celků a Avaya produkty patří na špičku v dané oblasti.

Na workshopu jsme se seznámili se vším, co je aktuálně dostupné v UC portfoliu a s tím, co se chystá v nových releasech. Zároveň byla možnost vyměnit si zkušenosti s Avaya partnery z celé Evropy a zjistit jak probíhají projekty u nich a co aktuálně řeší. O bližší informace se určitě s našimi zákazníky rádi podělíme na některé ze zákaznických snídaní, které budou probíhat v roce 2019.

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.