Certifikace DevConnect

Certifikace DevConnect
Články a zajímavosti

Chcete pro své podnikání kontaktní centrum s mezinárodně uznávanou certifikací? Pak by Vám nemělo ujít AlgoCC – chytré call centrum v cloudu, které právě získalo prestižní certifikaci DevConnect. O co se jedná a s čím vám pomůže?

Chcete pro své podnikání kontaktní centrum s mezinárodně uznávanou certifikací? Pak by Vám nemělo ujít AlgoCC – chytré call centrum v cloudu, které právě získalo prestižní certifikaci DevConnect. O co se jedná a s čím vám pomůže?
 

DevConnect pro jedničky v oboru

Certifikaci DevConnect uděluje společnost Avaya, poskytovatel kontaktních center. DevConnect je zárukou toho, že je dané řešení maximálně kvalitní a spolehlivé a že splňuje všechny mezinárodně uznávané standardy a požadavky. Certifikaci získají jen ta řešení, která projdou důkladným testováním a vyhodnocením společností Avaya. Jedná se o jedničky v oboru a vy se na ně můžete stoprocentně spolehnout.

 

 

Chytré kontaktní centrum v cloudu

Právě ve spolupráci s Avayou vzniklo chytré kontaktní centrum AlgoCC, které funguje v cloudu a je pyšným držitelem certifikace DevConnect. Je maximálně spolehlivé a dostupné, snadno se implementuje a je jednoduché na ovládání. Jaké jsou jeho hlavní výhody? Vybrali jsme pro Vás 8 z nich:

 

1. Důraz na customer journey

AlgoCC klade důraz na maximální spokojenost zákazníků. Kromě klasického telefonování naše kontaktní centrum podporuje i další komunikační kanály. Klienti si tak mohou sami zvolit, jakou formu komunikace upřednostňují:

 

  • telefon
  • e-mail
  • web
  • instant messaging
  • SMS

 

2. Data v bezpečí

Celé kontaktní centrum běží v Algocloudu, který zajišťuje maximální zabezpečení dat. Cloud provozujeme ve špičkovém datovém centru ve třech různých lokalitách v České republice. Nejen, že se Vašim datům každá kybernetická hrozba vyhne obloukem, ale správa dat navíc vyhoví všem požadavkům na GDPR.

 

 

3. Neustálé zefektivňování komunikace

Chceme, aby Vaši zákazníci byli čím dál spokojenější a Vaše komunikace s nimi čím dál efektivnější. Proto nabízíme možnosti, jak ji optimalizovat. Vytváříme propracovaný reporting, který Vám umožní monitorovat provoz i aktivity kontaktního centra, vyhodnocovat historii kontaktu s klienty nebo například nahrávat hovory. Díky tomu můžete své postupy na základě reálných výsledků zefektivňovat a dosahovat stále lepších hodnot.

 

4. Maximální jednoduchost

Ovládání AlgoCC je pro všechny operátory hračka. Práce s ním je intuitivní a operátor se snadno dostane ke všem datům, která potřebuje. Může jednoduše zahájit, podržet, ukončit i přepojit hovor, nastavit svou dostupnost nebo si například zobrazit seznam klientů s možností telefonického i e-mailového kontaktu. Pro ještě větší jednoduchost je možné nastavit samoobslužné hlasové systémy.

 

5. Integrace s CRM

Pro hladké používání kontaktního centra zajistíme jeho integraci s Vaším CRM či jiným informačním systémem, který používáte.

 

 

6. Nenecháme Vás na suchu: Školení a technická podpora

Abyste možnosti call centra AlgoCC využili na maximum, proškolíme všechny Vaše zaměstnance a ukážeme jim, jak s kontaktním centrem efektivně pracovat. Mimo to Vám budeme nonstop k dispozici prostřednictvím technické podpory na telefonu v režimu 24/7/365.

 

 

7. Rychlé nasazení bez vstupních investic

Díky tomu, že kontaktní centrum běží v našem cloudu, je jeho nasazení rychlé a nevyžaduje od Vás žádné vstupní investice.

 

8. Řešení Vám přizpůsobíme na míru

Kontaktní centrum umíme přizpůsobit Vašim potřebám. Rozšíříme ho o další funkce, komunikační kanály, lokality či operátory. Vyvineme pro Vás dokonalé řešení na míru.

 

Co o AlgoCC říkají ostatní?

Kontaktní centrum AlgoCC využívá celá řada významných klientů. Patří mezi ně například Informační systémy Českých drah, Atoda Telemarketing, Tek Experts nebo Scanabis Trade. Tomáš Kruppa, ředitel společnosti Atoda Telemarketing s.r.o., o AlgoCC říká:

„Nové moderní řešení call centra přineslo kvalitnější a rychlejší odbavení volaných klientů. Zvýšení efektivity kontaktního centra nám umožňuje realizovat více projektů při stejném počtu operátorů a rozšiřovat tak naše podnikání. Projektový tým společnosti Algotech odvedl skvělou práci navzdory pokročilým customizacím a integracím na naše interní systémy. Díky profesionálnímu a lidskému přístupu projektového týmu proběhl přechod na novou technologii bez vážných komplikací a splnil naše očekávání.“

Jaké požadavky společnost měla a jak jsme je splnili? Přečtěte si celou případovou studii.

 

Vyzkoušejte si AlgoCC na vlastní kůži

Pokud Vás AlgoCC zaujalo, řekněte si o DEMO. Spojíme se s Vámi a poskytneme Vám kontaktní centrum na vyzkoušení.

 

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.