Pořiďte si nový software až o polovinu levněji – získejte dotace na digitalizaci vaší firmy

Pořiďte si nový software až o polovinu levněji – získejte dotace na digitalizaci vaší firmy
Články a zajímavosti

Přemýšlíte už dlouho nad pořízením nového softwaru, který by zjednodušil procesy ve vaší firmě? Potřebujete pořídit nové počítače, tiskárny nebo služební telefony? Stále vám na to ale chybí potřebné finance? Tak zbystřete. Na to všechno (a mnohem víc) teď můžete v rámci projektu Digitální podnik využít dotace na digitalizaci a automatizaci firmy. Poradíme vám, jak na to.

Jak vám k dotaci pomůžeme

Díky dotacím z Národního plánu obnovy teď můžete hardware i software, který zvýší úroveň digitalizace ve vaší firmy a ulehčí a zefektivní vaši práci, pořídit až o polovinu levněji. Dotace budou poskytovány jako procentuální podíl ze způsobilých výdajů, při čemž můžete získat podporu v rozmezí 40–60 %.

Skvělou zprávou je, že se vztahují téměř na všechny služby, které v Algotechu nabízíme.

 

Rádi vám tedy pomůžeme nejen s výběrem toho nejvhodnějšího řešení, ale i s přípravou podkladů nezbytných pro projekt, na jehož základě dotaci získáte.

 

Kdo může dotace na software získat Dotace na software pomohou snížit výdaje na vylepšení úrovně digitalizace jak podnikajícím fyzickým osobám, tak malým i středním podnikům. Jedinou podmínkou je, že váš projekt budete realizovat kdekoliv v ČR mimo území hlavního města Prahy. Sídlo společnosti však v Praze mít můžete.

Vaším cílem by měla být:

 • digitální transformace firmy,
 • vnitropodniková konektivita,
 • zvýšení kybernetické bezpečnosti,
 • využití HW a SW pro zaměstnance na home office,
 • pořízení logistických a skladových technologií.

Na co všechno lze dotace využít

Dotace na digitalizaci v rámci programu Digitální podnik můžete bez obav využít na investiční i neinvestiční výdaje. Investiční výdaje však v tomto případě musí tvořit minimálně 50 % vašeho rozpočtu.

Pořídit za ně můžete dlouhodobý hmotný i nehmotný majetek:

 • servery,
 • čtečky čárových kódů,
 • počítače nebo tiskárny,
 • chytré mobilní telefony,
 • kancelářský software,
 • ERP a další podnikové systémy.

Plánujete například už delší dobu nákup nového podnikového ERP systému? Dotace na software vám teď umožní výhodné pořízení toho nejlepšího ERP řešení – Oracle JD Edwards EnterpriseOne. Stejně tak můžete dotace využít i na nákup nejflexibilnějšího CRM systému na trhu, který přizpůsobíme na míru přímo vaší firmě.

Kromě podnikových systémů můžete dotace na digitalizaci využít i na zefektivnění telekomunikačních služeb, nebo na zvýšení bezpečnosti vašich dat přechodem do cloudu.

Dotace vám pokryjí i služby poradců, studie, bezpečnostní audity i poplatky za připojení do on-line úložišť, včetně udržovacích poplatků po dobu realizace projektu. Stejně tak je lze využít i na nákup softwaru, který je poskytován formou cloudových služeb či služeb formou SaaS (např. Adobe Photoshop, Office 365 nebo AutoCAD) nebo na pořízení základních účetních programů v hodnotě nejvýše do 20 % rozpočtu.

Nepromeškejte příležitost zvýšit úroveň digitalizace vaší firmy, a přitom ušetřit až polovinu výdajů. Kontaktujte nás a společně vybereme to nejlepší řešení právě pro vás.

 

 

Rozviňte naplno potenciál vašeho IT ještě dnes
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podobné články

Najdeme řešení i pro vás
KONTAKT

Kontaktujte nás

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci? Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám do 3 hodin.
- Ozveme se vám do 3 hodin
- Non-stop podpora v češtině i angličtině
- Předběžnou nabídku máte do týdne
- Garance dostupnosti dat 99,99 %
Zavolejte nám
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo
+420 225 006 555
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.