Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

NetSuite #1 mezi ERP systémy

NetSuite patří mezi celosvětově nejúspěšnější cloudové systémy řízení podniku. Jde o plně integrovanou webovou aplikaci umožňující řídit ERP a finance, elektronické obchody, automatizaci služeb a péči o zákazníky. Data se ukládájí do jediné ucelené databáze, takže důležité informace máte vždy na dosah ruky. Jedná se cloudový systém, takže přístup k datům máte k dispozici kdykoliv a odkudkoliv.

Již od roku 1998 NetSuite pomáhá společnostem po celém světě transformovat jejich obchodní procesy a zlepšovat výkonnost práce. V současné době NetSuite důvěřuje více než 20 000 organizací a poboček všech velikostí z širokého rozsahu oborů.

Díky systému NetSuite podniky:

  • snižují IT náklady,
  • zjednodušují procesy objednávek a nákupu,
  • eliminují obtížné vytváření tabulkových výkazů
  • a zvyšují produktivitu zaměstnanců.

 

Komplexní funkce s odvětvovou podporou pro širokou škálu nejen průmyslových odvětví znamená, že NetSuite funguje tak, jak funguje vaše podnikání. Postavený od základů pro cloud, NetSuite snižuje náklady a snižuje potíže s IT.

Výrazné snížení IT nákladů

Cloudové řešení NetSuite umožňuje společnostem používat základní podnikové aplikace, aniž by musely udržovat ve svých prostorách nákladnou infrastrukturu a zdroje IT.

Jediný systém podporující produktivitu

Díky řešení NetSuite můžete eliminovat nákladné integrace více podnikových aplikací a používáním jediného systému pro účetnictví / ERP, CRM, elektronický obchod. Dále můžete v Netsuite automatizovat dané procesy, upravit přehled dle svých potřeb. Zcela integrované procesy správy objednávek a nákupu v řešení NetSuite eliminují ruční zadávaní, zrychlují časy cyklů o 25–75 %, snižují počet chyb.

Okamžitý přehled o všem a pro všechny

Integrované řešení business intelligence poskytuje dokonalý přehled o financích, prodeji a službách, a to prostřednictvím uživatelských panelů založených na rolích a výkazů v reálném čase. Komplexní pohled na zákazníka zajišťují jednotné informace o zákaznících pro marketing, prodej a servis, což zlepšuje spolupráci a eliminuje duplicitní a zastaralé informace o zákaznících.

Řízení podniku odkudkoli

Webová řešení NetSuite umožnují vašim zaměstnancům přístup k důležitým podnikovým informacím odkudkoli na světě. Díky podpoře pro oblíbená mobilní zařízení mají uživatelé řešení NetSuite přístup ke své podnikové aplikaci stále na dosah ruky.

Snadná personalizace a přizpůsobení

Platforma SuiteCloud společnosti NetSuite podporuje personalizaci osvědčených aplikací v řešení NetSuite pro vaše potřeby - ať již jde o konkrétní́ pracovní postupy, integraci nebo přizpůsobenou logiku. Skvělé je, že bez ohledu na vaši customizaci budete vždy používat nejnovější verzi systému, díky pravidelnému půlročnímu upgradu.

Zabezpečení, dostupnost a správa dat na podnikové úrovni

Řešení NetSuite díky certifikacím, jako jsou SAS 70 Type II, PCI DSS a EU-US Safe Harbor, nabízí nejvyšší možnou kompatibilitu a zabezpečení. A díky několika datovým centrům, automatickým zálohám dat a striktnímu závazku dostupnosti služby poskytuje řešení NetSuite infrastrukturu, která je robustnější než obvyklé systémy v podnicích.

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2021 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - Tvorba www stránek