Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Privátní cloud neboli privátní cloud computing

Náš privátní cloud nabízí mnoho pozitiv. Máte možnost zvolit si operační systém Linux, stejně jako Windows. S cloud computing máte jistotu, že využíváte nejmodernější technologie a špičkové vybavení. Private cloud je také spojený s maximální bezpečností vašich dat. Ta jsou nejenom chráněna v 100% souladu s GDPR a dalšími nařízeními, opomíjet nelze ani pravidelné zálohování. Při vysvětlení toho, co je to privátní cloud, nelze opomenout ani fakt, že jde o řešení vyhrazené výhradně pro jednoho konkrétního zákazníka. Pokud by na hardwaru došlo k poruše, okamžitě realizujeme přesunutí na jiný server a zajistíme maximálně možnou dostupnost.

Veřejný cloud je postaven na sdílení výkonu

Takzvaný veřejný cloud patří mezi nejpopulárnější řešení, které využívá široká škála našich zákazníků. Veřejný cloud je založen na sdílení výkonu, a to s přihlédnutím ke konkrétním požadavkům každého našeho klienta. Public / veřejný cloud je založen na dobrém poměru ceny a výkonu, stejně jako nabízí širokou škálu možností s ohledem na využití – pro malé i velké firmy, tak i pro státní segment. Zákazníci nejčastěji využívají veřejný cloud jako úložiště dat nebo jako prostor pro pravidelné zálohování.

Hybridní cloud je zajímavou kombinací

Unikátem, se kterým je spojený hybridní cloud, je to, že se jedná o zajímavou kombinaci privátního cloudu a veřejného cloudu. V praxi to znamená, že část technologií je dostupná přímo v našem datovém centru a část ve vaší firmě. Hybrid cloud je efektivním a ekonomickým řešením, které je založeno na možnosti využívat různé aplikace a služby a přitom zbytečně neinvestovat do vlastního hardwaru a technologií. Kontaktujte nás a společně probereme vaše potřeby a navrhneme vám řešení na míru.

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies