Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Implementace „Českých lokalizací“ pro informační systém Oracle JD Edwards EnterpriseOne - AFSI EUROPE s.r.o.

V roce 2014 se společnost Advanced Filtration Systems Inc. (AFSI) se sídlem v USA rozhodla nasadit nový podnikový informační systém Oracle JD Edwards EnterpriseOne. Zároveň bylo rozhodnuto, že tento systém bude nasazen i v české pobočce společnosti AFSI EUROPE. Důvodem nasazení nového informačního systému byla nut­nost reflektovat stále náročnější požadavky nových a stávajících odběratelů a zachování velké flexibility pro neustá­lý vývoj společnosti.

V návaznosti na toto rozhodnutí bylo důležité nalézt na české straně implementačního partnera, který poskytne podporu v plném rozsahu implementačních služeb a zároveň má zkušenosti s nasazením systému Oracle JD Edwards EnterpriseOne v souladu s požadavky českého právního prostředí, procesní metodiky, využití osvědčených postupů, které reflektují požadavky české legislativy a zároveň budou v souladu s globálním nastavením implementovaného systému.

Advanced Filtration Systems Inc.

AFSI EUROPE získalo následující „České lokalizace“:

POKLADNA, DLOUHODOBÝ MAJETEK a METODY ODPISOVÁNÍ DLOUHODOBÉHO MAJETKU V ČR,

BANKOVNÍ SPOJENÍ, NESPOLEHLIVÝ PLÁTCE DPH, TISK POHLEDÁVKOVÝCH FAKTUR, TISK OBCHODNÍCH FAKTUR, IMPORT SMĚNNÝCH KURZŮ Z INTERNETU, KNIHA REGISTRAČNÍCH DOKLADŮ, REGLETTE – REPORT OBRATU ZÁSOB, ZPRACOVÁNÍ SESTAVY INTRASTAT, ŘÍZENÍ ZÁSOB, VÝROBA, PLÁNOVÁNÍ, PRODEJ A NÁKUP (nastavení systému s ohledem na české právo a ve vztahu k nastavení a konfiguraci finanční/účetní části systému) a KONTROLNÍ HLÁŠENÍ DPH.

Hlavní přínosy implementovaného řešení:

  • AFSI EUROPE je schopna plně podporovat globální provozní procesy své mateřské společnosti AFSI USA se schopností se přizpůsobit českému právnímu prostředí.
  • MRP (plánování výroby)
  • Snížení stavu zásob jednotlivých materiálů

Advanced Filtration Systems Inc. Projekt implementace nového komplexního podnikového informačního systému včetně dodávky „Českých lokalizací“ byl zahájen v květnu 2014 a v únoru 2015 byl úspěšně spuštěn do produktivního provozu.

Hlavním cílem projektu „České lokalizace“, bylo poskytnout procesní “Best practice” a odborné znalosti systémové konfigurace dle příslušných zákonů a obchodních praktik České republiky. Výsledkem projektu je systém, který splňuje požadavky na provoz v rámci právních norem České republiky a je v souladu s globálním nastavením implementovaného systému v mateřské společnosti AFSI USA.

Děkujeme společnosti AFSI za projevenou důvěru v roli dodavatele a garanta nastavení systému v rámci prostředí České republiky.

 

„Děkuji společnosti Algotech za úspěšně a rychle realizovanou dodávku “Českých lokalizací” a proaktivní podporu při globálním nastavením implementovaného systému.“

Martin Štempel, IT Manažer

Advanced Filtration Systems Inc. (AFSI)

Je lídrem v oboru navrhování a výroby vysoce výkonných kapalinových filtrů. AFSI, založené v roce 1986, zahájilo svou činnost jako společný projekt společností Caterpillar Inc. a Donaldson Company, Inc. AFSI vyrábí kapalinové filtry za použití automatizovaných, počítačově řízených postupů (CIM). Vysoce automatizované výrobní postupy umožňují vyrábět filtry nejvyšší kvality za konkurenční ceny. Filtry se používají v olejových, palivových a hydraulických zařízeních.

[ zpět ]
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies