Telefon
non-stop podpora
Facebook Youtube LinkedIN

Zálohování do cloudu chrání data, aplikace i infrastrukturu

Data je třeba náležitě chránit. Zálohování do cloudu je řešením, jak zajistit jejich špičkovou bezpečnost. Zálohování v cloudu je unikátní tím, že data jsou umístěna přímo u nás v datacentru. Jsou tak ve větším bezpečí, než kdekoliv u vás. V tom je cloudové zálohování výjimečné. Kromě toho, že využíváme špičkový hardware, nabízíme také vysoké zabezpečení dat i jejich perfektní dostupnost a přístupnost kdykoliv a odkudkoliv. Vše v souladu s nejvyššími standardy. Náš cloud bude plně vyhovovat všem náročným zákazníkům.

Zálohování dat je jednoduché

Nebojte se žádných složitostí. Zálohování dat, tedy zálohování souborů, je velmi jednoduché. K dispozici máte úložiště, kam je budete pravidelně nahrávat. Vše může být manuální i zcela automatické. Využít cloud lze jak na standardní zálohování počítače, tak i zálohování dat z mobilů včetně kontaktů, fotek, atd.. Jelikož i ty jsou dnes už každodenním pomocníkem, je záloha mobilního telefonu velmi poptávanou službou. Naše služby dokážeme přizpůsobit všem klientům. Kontaktujte nás a vytvoříme vám nabídku na míru.

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! Kontaktujeme vás obratem. Konzultaci zvládneme rychle a efektivně.
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Algotech ve dvou minutách - video
Sledujte nás na Facebooku

Copyright © 2022 - Algotech a.s. - all rights reserved - Zpracování osobních údajů - všeobecné obchodní podmínky - cookies